Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Викуп кредитного портфеля (Боргу) Львів

від 10 000 грн

Супровід процедури викупу боргу у Львові

Викуп кредитного портфеля- доволі часта процедура при ліквідації банків або в ситуаціях, коли позичальник має певні труднощі з погашенням кредиту. Викуп боргу вигідна процедура і для позичальника, і для банку, а іноді - це єдиний спосіб справитись із складною ситуацією.

Викуп Боргуз Юридичною Компанією ОЛСОН ЛЬВІВ.

Вигоди для позичальника очевидні:

  • він уникає штрафів і пені,
  • отримує можливість повертати кошти в зручному режимі без зайвих переплат,
  • можна повертати борг навіть в тих місцевостях, де після закриття банку, який видавав кредит,немає можливості погасити заборгованість напряму.
  • з'являється шанс залишитись із чистою, незаплямованою кредитною історією

Банк в разі продажу права вимоги, отримує потрібну суму і знижує процент проблемних кредитів, тим самим покращуючи свою ліквідність. Йому не доводиться втрачати свої кошти, чи повертати їх через перепродаж боргу колекторам, тим самим втрачаючи свою репутацію.

Здається, залишилось найскладніше - знайти надійну компанію, яка викупить кредит на вигідних для вас умовах. Однак окрім того, щоб знайти компанію або фізичну особу, котра погодиться викупити борг в банку, не менш важливо правильно оформити договір між всіма сторонами.

Супровід процедури викупу боргудосвідченим юристом допоможе уникнути багатьох помилок, які могли би обернутись зазначеними проблемами в майбутньому.

Супровід  включає в себе такі послуги, як:

  • Попередня консультація клієнта щодо всіх тонкощів викупу кредитного портфеля.
  • Аналіз наявних документів, які проливають світло на подробиці  ситуації, що склалася із неоплаченим кредитом.
  • Проведення переговорів із банком чи кредитною організацією, яка надала займ, формування стратегії, яка задовольнить всі сторони, причетні до ситуації.
  • Підготовка комерційної пропозиції для банку, ведення переговорів та надання правової допомоги включно до моменту, поки буде підписано договір цесії.

Наша компанія стане посередником в переговорах між Фондом гарантування вкладів, самим банком чи тимчасовою адміністрацією банку, визнаного неплатоспроможним. Завдяки якісному супроводу викупу кредитного портфеля ви отримаєте можливість забути про будь-які заборгованості та ще й на цілком прийнятних умовах для обох сторін!

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.