Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Розподіл земельної ділянки між власниками

дог. грн дог.

Встановлення порядку користування землею Львів, Область, Західний Регіон

Земля в Україні може знаходитися як у власності, так і у користуванні. У свою чергу користування землею може бути постійним або ж на умовах оренди. Громадяни, юридичні особи набувають права власності та права користування земельними об’єктами із земель у приватній власності на підставі цивільно-правових договорів та комунальної, державної власності на підставі рішень місцевого самоврядування, органів виконавчої влади.

Але виникають випадки коли право користування земельним об’єктом не є необмеженим, беззаперечним та зрозумілим всім, хто претендує нього. Такі ситуації можуть виникати з багатьох причин. Юридична компанія «ОЛСОН» готова надати професійні послуги з питання встановлення порядку користування землею. Наші кваліфіковані фахівці нададуть Вам комплексні консультації, юридичну підтримку та допомогу, а також розв’яжуть питання відповідно до чинного законодавствав найкоротші терміни.

Земельні спори є одними із найконфліктніших ситуацій у судових засіданнях. Переважна частина позовів стосується визначення порядку користування земельною ділянкою при пайовій участі, недобросовісності орендарів, власників землі. Також не є виключення подібні ситуації при шлюборозлучних процесах, відчуженні пайових наділів, поділі спадщини тощо.    

Вирішити самостійно проблему вдається далеко не завжди. Саме звернення до спеціалістів є оптимальним рішенням. Наші фахівці допоможуть врегулювати ситуацію шляхом оформлення угоди між сторонами чи при необхідності судового розгляду з чітким дотриманням усіх норм закону та врахуванням прав кожного з учасників процесу.

Наші юристи підходять до кожного випадку індивідуально, детально знайомляться, вивчають та аналізують ситуацію. Саме тому кожен наш клієнт отримує повну оцінку власних шансів та ризиків.

Для успішного результату у суді звичайно необхідна ґрунтовна база, адже державний орган спирається виключно на фактичні докази.

Фахівці компанії «ОЛСОН» візьмуть на себе зобов’язання з підготовки позовної заяви, пошуку необхідних для пред’явлення в суді доказів та аргументів, залучення експерта для складання відповідного висновку та повного супроводу на кожному етапі судового процесу.

Також необхідно зібрати та підготувати відповідні дані та документи. Попередній перелік може бути наступним та містити:

  • дані про частки кожного з власників ділянки;
  • техпаспорт будинку;
  • правовстановлюючі документи на землю, а саме рішення про передачу в користування або ж державний акт;
  • документи, які встановлюють право власності на будинок;
  • дані про порядок користування будинком та іншими господарськими приміщеннями.

Для того щоб встановлений порядок користування землею Вас максимально задовольнив важливо якісно підготуватися до процесу, зважити всі ризики. Звертаючись до нас Ви значно підвищуєте свої шанси у суді та може гарантовано розраховувати на всебічну підтримку та комплексну юридичну допомогу у врегулюванні земельного конфлікту.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.