Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Оформлення візи “D” для іноземців в Україну

дог. грн дог.

Оформлення візи «D» для іноземців в Україну у Львові

Віза типу «D» надається іноземцям, які мають намір довгостроково перебувати на території України строком щонайменше 90 днів (3 місяці). А також така віза оформлюється іноземними громадянами з метою отримання в Україні посвідок тимчасового або постійного проживання.Термін дії візи становить 1 рік.

Оформлення візи «D»потребують іноземці, які проживають в країнах між якими з Україно діє візовий режим. Але існує ряд країн, громадянам яким віза не потрібна, тому що у них з нашою державою безвізовий режим. Серед таких можна виділити Білорусь, Грузію, Узбекистан, Вірменію, Російську Федерацію і т.д.

В число підстав щодо оформлення візи «D» для іноземців входять:

  • запрошення на навчання або стажування в Україну;
  • укладання шлюбу з громадянкою/громадянином України;
  • виданий центром зайнятості офіційний дозвіл на працевлаштування в країні;
  • запрошення державної установи, підприємства, організації, яке є реципієнтом проекту міжнародної технічної допомоги;
  • возз'єднання родини іноземного громадянина, який на даний момент вже має ПТП в Україні;
  • дозвіл на імміграцію та ін. підстави, які відповідають міжнародним актам.

Довгострокові візи видаються консульськими установами або диппредставництвами України. Але перед отримання візи необхідно провести клопітливу підготовчу роботу, яка потребує достатнього часу, уваги і сил. Тому якщо Ви розумієте, що самотужки не можете пройти всі кола, тоді відшукайте хороших спеціалістів, які візьмуть на себе майже всі зобов’язання.

Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» залюбки допоможе Вам отримати візу «D» у Львові та візьме, наша команда компетентних фахівців має досвід, знання та можливості, які дозволять отримати бажаний результат в максимально короткий термін.

Співпрацюючи з юридичною компанією «OLSON» Ви отримає підтримку і повний супровід. Допоможемо зареєструватися на сайті МЗС України, скласти і подати заяву, зібрати пакет необхідних документів і будемо Вашими представниками на всіх етапах. 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.