Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Оскарження в суді дій державних органів з приводу земельних спорів

дог. грн дог.

Оскарження в суді дій державних органів з приводу земельних спорів Львів, Західний Регіон

Земельні спори в судовій практиці відносяться до категорії справ. Як правило частіше можна чути про земельні спори між сусідами, співвласниками земельних ділянок і т.д. Але не менше земля стає предметом різноманітних спорів, протиправних посягань чи зловживань з боку органів державної влади, місцевого самоврядування, приватних структур. Тому спори щодо оскарженнярішень органів державної влади та місцевого самоврядування на сьогодні надзвичайно актуальні.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійну юридичну допомогу в питаннях земельного права. Наші кваліфіковані фахівці мають чималий практичний досвід успішного розв’язання земельних спорів у суді. Звертаючись до нас Ви зможете розраховувати на всебічну допомогу адвокатів зі земельного права та в рази підвищити імовірність успішного перебігу подій в суді. 

Адже оскарження в суді дій державних органів з приводу земельних спорів являє собою дуже складний процес, який потребує професійних знань не тільки Земельного Кодексу, але й не менш десятка інших законів, до яких належать ЗУ «Про землеустрій», «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр» та інші. А також уміння розбиратися з трактуванням даних законів та підзаконних, вдало застосовувати їх на практиці, тримати руку на пульсі судової практики зі земельних спорів, яка має тенденцію постійно змінюватися.

Оскарження в суді дій державних органів з приводу земельних спорів можуть бути щодо:

  • надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність чи користування, передачу земельних ділянок у власність чи користування;
  • скасування державними органами своїх рішення та ставлення під сумнів права власності на земельну ділянку;
  • безпідставного нарахування великих сум плати за землю, штрафів та інших стягнень;
  • рейдерських захоплень земельних ділянок тощо.

Наші фахівці комплексно підходять до розв’язання питань подібного характеру. На початку кожен клієнт обов’язково отримає вичерпні консультації, потім спеціалісти проводять юридичний аналіз ситуації та визначають перспективи конкретного земельного спору. Наступним кроком є розробка найбільш оптимальної системи захисту інтересів клієнта.

Наші досвідчені адвокати представляють інтереси клієнта як в позасудових процедурах врегулювання спору, так і займаються підготовкою всіх видів судових документів (позовних заяв, заперечень (відгуків) на позовні заяви, пояснень, заяв, клопотань і т.д.). Представляють інтереси клієнтів та надають юридичний супровід в судових інстанціях всіх рівнів, а також у процесі виконавчого провадження при виконанні винесених судових рішень.

Юридична компанія «ОЛСОН» професійно та законно відстоїть Ваші інтереси. Наші кваліфіковані фахівці зможуть досягти бажаного результату в питаннях оскарження в суді дій державних органів з приводу земельних спорів.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.