Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реорганізація (поділ, виділ, приєднання, злиття) юридичних осіб (M&А)

дог. грн дог.

Реорганізація юридичних осіб у Львові

Реорганізація компанії - це припинення діяльності однієї юридичної особи з подальшим правонаступництвом. Підсумком даної процедури може стати утворення одного або декількох нових юридичних осіб, на яких переносяться права і обов'язки підприємства, що припинив своє існування.

Є різні причини реорганізації компанії (ТОВ) .Наприклад, для розширення бізнесу або для виведення фірми з кризової ситуації. Часто до реорганізації вдаються, щоб знизити податкові витрати. Базис процедури реорганізації підприємства - універсальне правонаступництво, згідно з яким особливим способом новим юридичним особам переходять усе майно, зобов'язання і майнові права компанії, яка закінчила свою діяльність.

Виділяють 5 форм реорганізації юридичної особи

  • Злиття юридичних осіб. Це процес об'єднання двох або більше юридичних осіб в одне нове підприємство, в зв'язку з чим їх юридичне існування закінчується. Всі зобов'язання і активи передаються нової організації по акту прийому-передачі.
  • Приєднання. Юридична особа (або кілька юридичних осіб) припиняє свою діяльність при приєднанні, передаючи зобов'язання і активи нової компанії. Статус не змінюється, оскільки реорганізація має на увазі взяття на себе зобов'язань, що приєднується підприємства, що фіксується внесенням змін до статуту
  • Поділ. Існуюче юридична особа припиняє свою діяльність. Далі починають функціонувати нові компанії, сформовані з колишньої фірми, а її зобов'язання і активи передаються за роздільним актом.
  • Виділення. Юридична особа не закривається, лише створюється кілька нових організацій, яким передається певна частина обов'язків і активів вихідної компанії.
  • Перетворення. Реорганізація юридичної особи у формі перетворення передбачає, що у підприємства змінюється організаційно-правова форма, але права і обов'язки залишаються колишніми.

Коли необхідна реорганізація юридичної особи?

Як правило, на практиці реорганізацію проводять у разі, коли власники успішної фірми хочуть перейти на новий етап розвитку, зайняти лідируючі позиції і збільшити рентабельність. У житті це досить небезпечне рішення, його економічна виправданість викликає сумніви. Це пов'язано з тим, що процедура реорганізації має на увазі певну кількість ринкових, фінансових і виробничих ризиків. Тому необхідно розрахувати так, щоб проведення реорганізації юридичної особи забезпечило прибуток, здатну окупити супутні ризики і витрати. Коли мова йде про невелику компанію, часто вигідніше закрити стару фірму, а не реорганізовувати її. Тому, перш за все, слід себе запитати: «Чи буде це рішення виправданим? І якщо так, то з чого потрібно починати? ».

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• У чому полягає процедура реорганізації?

Процедура полягає у універсальному правонаступництві, згідно з яким особливим способом новим юридичним особам переходять усе майно, зобов'язання і майнові права компанії, яка закінчила свою діяльність.

• Які існують способи реорганізації?

Виділяють 5 форм реорганізації юридичної особи: злиття юридичних осіб, приєднання, поділ, виділення та перетворення.