Укр Рус Eng

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна

Реєстрація садового товариства Львів

договірна грн -

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з реєстрація садового товариства у Львові та області. Наші кваліфіковані фахівці візьмуть на себе зобов’язання щодо підготовки необхідного пакета документів та проведення процедури державної реєстрації товариства. Звертаючись до нас Ви у свою чергу позбавитесь бюрократичної тяганини тим самим зекономити свій час та зведете до мінімум можливість відмови у державного реєстратора.

Садове товариство являє собою некомерційну організацію, яка створюється шляхом об’єднання власників земельних ділянок. Метою створення садового товариства є організація спільного господарювання, розв’язання соціальних питань ведення садівництва членів товариства.

Як правило ділянки в садовому товаристві діляться на два типи:

  • ділянки загального користування;
  • особисті володіння.

Садові товариства відносять до обслуговуючих кооперативів. Тому процедура реєстрації садового товариства є аналогічною до створення будь-якого іншого кооперативу.

Фахівці нашої компанії нададуть повний юридичний супровід та візьмуть на себе зобов’язання з підготовки та проведення установчих зборів членів товариство (не менше 3-х осіб), складання протоколу зборів з підписами особи, що головує та секретаря.

Після цього необхідно підготувати пакет документів для державної реєстрації садового товариства. Найголовнішим документом, який регулює діяльність товариства є статут. Наші юристи допоможуть скласти статут відповідно до всіх норм. Адже даний документ повинен містити всі дані про садове товариство.

Наступним етапом є сплата державного мита, після чого розпочинається процедура державної реєстрації садового товариства. Далі можна виготовити власну печатку садового товариства та відкрити рахунок у банку.

Юридична компанія «ОЛСОН» візьме на себе всі зобов’язання щодо реєстрації садового товариства (Львів та Львівська область). Ми гарантуємо позитивний результат в максимально можливий короткий термін та мінімальну участь нашого клієнту в процесі реєстрації. Ми цінуємо ваш час.

Реєстрація садового товариства у Львіві

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.