Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація садового товариства Львів

договірна грн -

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з реєстрація садового товариства у Львові та області. Наші кваліфіковані фахівці візьмуть на себе зобов’язання щодо підготовки необхідного пакета документів та проведення процедури державної реєстрації товариства. Звертаючись до нас Ви у свою чергу позбавитесь бюрократичної тяганини тим самим зекономити свій час та зведете до мінімум можливість відмови у державного реєстратора.

Садове товариство являє собою некомерційну організацію, яка створюється шляхом об’єднання власників земельних ділянок. Метою створення садового товариства є організація спільного господарювання, розв’язання соціальних питань ведення садівництва членів товариства.

Як правило ділянки в садовому товаристві діляться на два типи:

  • ділянки загального користування;
  • особисті володіння.

Садові товариства відносять до обслуговуючих кооперативів. Тому процедура реєстрації садового товариства є аналогічною до створення будь-якого іншого кооперативу.

Фахівці нашої компанії нададуть повний юридичний супровід та візьмуть на себе зобов’язання з підготовки та проведення установчих зборів членів товариство (не менше 3-х осіб), складання протоколу зборів з підписами особи, що головує та секретаря.

Після цього необхідно підготувати пакет документів для державної реєстрації садового товариства. Найголовнішим документом, який регулює діяльність товариства є статут. Наші юристи допоможуть скласти статут відповідно до всіх норм. Адже даний документ повинен містити всі дані про садове товариство.

Наступним етапом є сплата державного мита, після чого розпочинається процедура державної реєстрації садового товариства. Далі можна виготовити власну печатку садового товариства та відкрити рахунок у банку.

Юридична компанія «ОЛСОН» візьме на себе всі зобов’язання щодо реєстрації садового товариства (Львів та Львівська область). Ми гарантуємо позитивний результат в максимально можливий короткий термін та мінімальну участь нашого клієнту в процесі реєстрації. Ми цінуємо ваш час.

Реєстрація садового товариства у Львіві

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які вимоги до кількості членів садового кооперативу?

Чисельність членів садового товариства не може бути меншою ніж три особи. При створенні кооперативу складається список членів та асоційованих членів кооперативу, який затверджується загальними зборами.

• Хто такий асоційований член кооперативу?

Асоційований член кооперативу - фізична чи юридична особа, яка внесла пайовий внесок і користується правом дорадчого голосу в кооперативі. При ліквідації кооперативу асоційований член кооперативу має переважне порівняно з членами кооперативу право на одержання паю.