Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на охоронну діяльність у Львові

від 5 000 грн 1 міс.

Ліцензія на охоронну діяльність у Львові

Охорона діяльність є дуже специфічною та відповідальною справою. Саме тому перед суб’єктами господарювання, що надають охороні послуги чи фізичним чи юридичним особам постає питання щодо отримання охоронної ліцензії.

Ліцензія на охорону діяльність у місті Лева,являє собою дозвільний документ, який надає повноваження юрособі або фізичній особі-підприємцю надавати послуги з охорони приміщень, майна або людей.         

Суб'єкт охоронної діяльності, який створений на території України і здійснює охоронну діяльність потребує оформлення охоронної ліцензії у разі підписання договору про надання охоронних послуг, надання послуг з охорони приміщень або людей абоучасті в тендері у відповідній сфері діяльності.

Оформивши ліцензію на здійснення охоронної діяльності в Межах Львова і всієї України автоматично можете користуватися усіма прописаними законом можливостями, адже професійна діяльність набуде законного та легального статусу.

Відкрити ліцензію на охоронну діяльністьможна в Міністерстві внутрішніх справ України в столиці нашої Держави. Для цього необхідно:

  • написати заяву на отримання ліцензії затвердженої форми;
  • підготувати необхідний пакет документів;
  • подати відомості про персонал охоронної фірми;
  • платіжний документ, що підтверджує здійснення оплати за видачу ліцензії, а також за видачу копії ліцензії, якщо охоронну діяльність вестимуть відокремлені підрозділи, філії.

Оформлення ліцензії на охоронну діяльністьвимагає відповідності ряду спеціальних вимог, законодавчих актів, а також необхідних знань, умінь швидко розбиратись в тонкощах і формальностях справи, вільного часу та сил. Тому у випадках браку обізнаності краще буде звернутись за професійною допомогою.

Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» надасть Вам кваліфіковану, доступну та дієву допомогу. Ви знімете зі свої пліч тягар відповідальності та забудете про клопоти. Адже наші фахівці візьмуть на себе всі зобов’язання, нададуть вичерпну консультацію, допоможуть оформити заяву, зібрати необхідні документи і стануть надійними партнерами на кожному кроці оформлення ліцензії на охоронну діяльність у Львові.

Співпрацюючи з нами, Ви зможете зекономити кошти, сил, час, нерви і станете свідком того, що отримати охоронну ліцензію Львів можна малою кров’ю.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.