Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація обслуговуючого кооперативу Львів

5000 грн. грн від 5 робочих днів

Реєстрація обслуговуючого кооперативу Львів

Метою створення кооперативу є бажання здійснювати колективну діяльність для реалізації суспільних ідей, отримання прибутку чи самоврядування. Кооператив, як правило, засновується усіма його членами на добровільних засадах. Згідно з чинним Законом України Кооперації, кооператив являє юридичну особу, яка має статут, власну печатку, баланс і банківський рахунок.

Виділяють три головних види кооперативів:

  • обслуговуючий;
  • виробничий;
  • споживчий.

За типом кооперативи можуть бути туристичними, транспортними, сільськогосподарськими, медичними та ін.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні юридичні послуги з реєстрації обслуговуючого кооперативу у Львові. Наша команда кваліфікованих юристів готова взяти на себе всі зобов’язання щодо процедури реєстрації обслуговуючого кооперативу.

 Тому якщо Ви бажаєте створити кооператив однодумців для досягнення спільної, але не знаєте як самостійно пройти процедури реєстрації, тоді неодмінно звертайтесь до нас. Наші досвідчені фахівці гарантовано нададуть комплексні консультації, повний юридичний супровід та підтримку на кожному етапі реєстрації у державних органах, представлення інтересів кооперативу в судових інстанціях та багато інших послуг.

Обслуговуючий кооперативявляє собою кооператив, який створюється через об'єднання фізичних і/чи юридичних осіб для надання послуг переважно членам кооперативу. А також іншим особам з метою провадження їх господарської діяльності.

Заснувати даний вид кооперативу можуть громадяни України, особи без громадянства, іноземні громадяни і юридичні особи як України так іноземних держав, які діють в Україні через своїх представників.

На установчих зборах необхідно прийняти рішення про створення кооперативу.

Рішення установчих зборів оформляється протоколом. Під протоколом мають поставити підпис голова та секретар.

Процедура реєстрації обслуговуючого кооперативу складається з послідовних етапів. А саме:

  • перевіряється назва в ЄДР;
  • набуття юридичної адреси;
  • підготовка необхідного пакету документів. Пакет документів може містити відмінності в залежності від того фізична особа чи юридична;
  • нотаріальне завірення документів;
  • сплата державного мита;
  • реєстрація у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у відповідному районі м. Львова або Львівської області;
  • отримання виписки з ЄДР з відмітками про присвоєння ідентифікаційного коду, постановці на облік в органах податкової інспекції;
  • отримання витягу з ЄДРПОУ в органах статистики;
  • виготовлення власної печатки;
  • підготовка та подача документів на реєстрацію кооперативу в реєстр неприбуткових організацій та/чи в реєстрі платників єдиного податку, реєстрі платників ПДВ – в залежності від здійснюваних ним господарських операцій.

Юридична компанія «ОЛСОН» гарантує швидку реєстрацію обслуговуючого кооперативу (Львів). Наші фахівці візьмуть на себе всі зобов’язання, допоможуть підготувати необхідний пакет документів, будуть контролювати процес реєстрації та гарантовано досягнуть позитивного результату.

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які існують види обслуговуючих кооперативів?

Залежно від виду діяльності обслуговчі кооперативи поділяються на переробні, заготівельно-збутові, постачальницькі, сервісні та інші, тобто цей приблизний перелік не є вичерпним: можливе існування й інших видів таких кооперативів.

• Хто може бути членом кооперативу?

Членами кооперативу можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, юридичні особи України та іноземних держав, що діють через своїх представників, які внесли вступний внесок та пай у розмірах, визначених статутом кооперативу, додержуються вимог статуту і користуються правом ухвального голосу. Членом кооперативу може бути фізична особа, яка досягла 16-річного віку і виявила бажання брати участь у його діяльності.