Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Юридична адреса у Львові

від 5000 грн 1 день

Юридична адреса у Львові

У НАЯВНОСТІ Є ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ У ВСІХ РАЙОНАХ МІСТА ЛЬВОВА!!!

При створенні будь-якого підприємства підприємці неминуче стикаються з терміном «юридична адреса».

Юридична адреса- це адреса, за якою підприємство зареєстроване і веде свою діяльність. Він є обов'язковим реквізитом для кожного юрособи, включається до установчих документів підприємства, а також вноситься до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України - ЄДРПОУ. Всі зміни юридичної адреси тут же повинні відображатися в установчих документах підприємства, в ЄДРПОУ та доведені до відома фіскальних та інших державних служб і фондів.

У діяльності нашої компанії Олсон ми часто зустрічаємося з тим, що «фактична адреса» і «юридична адреса» нерідко поділяються на два різних адреси. Тобто фірма виявляється зареєстрована за однією адресою (юридичній), а свою діяльність здійснює зовсім в іншому місці (тобто за фактичною адресою). І це зовсім не суперечить законодавству, тим більше що в ньому поки відсутній повноцінний визначення терміна «Юридична адреса».

На сьогоднішній день в Україні поширена практика, коли державна реєстрація юридичної особи виконується за місцем розташування його виконавчого органу, а якщо такого немає - іншого органу або особи, наділеного правом дії від імені юрособи. Тому, якщо за адресою фігурують в установчих документах фірми дійсно знаходиться людина має документи засвідчують його правомочність функціонувати від імені зареєстрованого за даною адресою юрособи, то, отже, дана адреса визначається як місце знаходження підприємства, і є повноцінною юридичною адресою. І це не буде ні найменших порушенням чинного законодавства.

А зараз давайте розглянемо, в яких випадках буває доцільно розділити поняття «юридична адреса» та «фактична адреса» підприємства.

1. Найелементарніший випадок - підприємство не має власної нерухомості, і тому час від часу йому доводиться міняти місце розташування офісу, наприклад, через появу більш вигідних умов оренди. Тому для таких доцільніше один раз заплатити і оформити реєстрацію за юридичною адресою, ніж після кожного перебазування в новий офіс заново міняти всі статутні записи, переоформляти документи і починати монотонне ходіння по податковим та іншим службам з листами про зміну своєї юридичної адреси;

2. Невеликим фірмам часто просто немає сенсу знімати окремий офіс, однак юридична адреса як такої їм все одно необхідний;

3. Орендодавець керуючись своїми причинами не дозволяє підприємству зареєструвати юридичну адресу за фактичним місцем знаходження;

4. Підприємство знімає приміщення під офіс у бюджетній організації або в приміщенні, що належить державі, а їм, як відомо, заборонено надавати свою адресу в якості юридичної;

5. Цього вимагають інтереси ведення бізнесу. Як правило, таку схему використовують великі підприємства, коли їх виробництво знаходиться в іншому районі міста (або, взагалі за містом), але саме підприємство реєструється за юридичною адресою в центрі міста, для зручної роботи з замовниками.

В принципі, подібних причин може бути і більше, ми виділили лише найбільш основні. Зрозуміло, що ці плюси прийдуть до Вас, якщо для реєстрації юридичної адреси Ви звернетеся в надійну юридичну компанію Олсон, яка зможе вирішити ваші питання і найкоротші строки.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Для чого потрібна юридична адреса?

Юридична адреса є обов'язковим реквізитом для кожного юрособи, включається до установчих документів підприємства, а також вноситься до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України - ЄДРПОУ.

• Чи містить законодавство визначення юридичної адреси?

Наше законодавство оперує таким поняттям, як місцезнаходження юридичної особи. Так, згідно зі ст. 93 ЦК це фактичне місце ведення діяльності або розміщення офісу, з якого здійснюється щоденне керування діяльністю юрособи (як правило, знаходиться керівництво), а також управління та облік.