Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Консорціуму

дог. грн дог.

Реєстрації Консорціуму Львів

Звертаючись до нас для реєстрації Консорціуму Ви можете бути впевнені у швидкому, надійному та бажаному результаті без зайвих бюрократичних клопотів та переживань.

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» надає професійну допомогу в реєстрації підприємств різних організаційно-правових форм. Наші спеціалісти мають достатній практичний досвід для розв’язання питань створення підприємств законно та в максимально короткі терміни.

Консорціум являє собою тимчасове об'єднання, союз чи товариство різних незалежних підприємств без утворення юридичної особи на добровільних засадах задля досягнення поставленої загальної для всіх господарської мети. Об'єднання відбувається на основі Статуту Консорціуму.

Всі учасники Консорціуму зберігають за собою статус юридичної особи.Усередині об’єднання ролі розподіляються так аби кожен з учасників  займався саме тою діяльністю, де він досяг найвищого технічного рівня. Це необхідно для того щоб зменшити витрати виробництва.

У своїй господарській діяльності об’єднання використовує виділені учасниками кошти для фінансування відповідних програм централізованими ресурсами.

Заснування Консорціуму, як і будь-якого іншого підприємства повинна відбуватися відповідно до законодавства України. Вона має певну процедуру. Фахівці нашої компанії знають всі нюанси та підводні камені процесу відкриття об'єднання.

Кожен клієнт звертаючись до нас гарантовано отримає:

  • повні, професійні консультації щодо питання реєстрації Консорціуму ;
  • допомогу в підготовці необхідного пакету документів;
  • підтримку на кожному етапі процесу реєстрації;
  • інші супутні юридичні послуги.

Наша команда досвідчених, кваліфікованих юристів допоможе в розробці установчих документів для проведення держреєстрації Консорціуму, відкритя суб'єкта у відділідержреєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Апарату державної адміністрації, в Управлінні Статистики. Також візьмемо на себе подачу відомостей про реєстрацію Консорціуму в ДПІ необхідного району та виготовлення друку об’єднання.

 Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» візьме на себе всі зобов’язання по реєстрації Консорціуму у Львові тим самим Ви зможете зекономити дорогоцінний час, позбудетесь зайвих переживань та в максимально короткий термін отримаєте бажаний результат.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Хто може бути засновником?

Тільки підприємства

• Чи може консорціум здійснювати підприємницьку діяльність?

Може, в залежності від умов Статуту.