Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Оскарження рішення суду у Львові

дог. грн дог.

Оскарження рішення суду у Львові

Рішення суду першої інстанції може оскаржуватись в апеляційному чи касаційному порядку, якщо це рішення не влаштовує одну із сторін. І хоч апеляційний суд не є останнім кроком на шляху до відновлення ваших прав та свобод, уже на цьому етапі варто досягнути бажаної мети.

Щоб в декілька разів підняти свої шанси на винесення нового рішення, яке зможе задовольнити ваші інтереси, необхідно якомога раніше звернутися за професійною юридичною допомогою. Всеукраїнська юридична компанія "ОЛСОН" допомагає складати аргументовані та вагоміоскарження рішення суду у Львові з подальшим представленням вашим прав та інтересів в апеляційному суді.

Що може послужити причиною оскаржувати судове рішення?

Сторони, причетні до справи, мають можливість відновити та захистити свої права, якщо:

  • суд першої інстанції ухвалив рішення, яке вас не задовольняє,
  • судовий процес навмисно затягується,
  • при ухваленні було допущено ті чи інші помилки та ін.

Строки для опротестування залежать від виду судочинства. Так, для цивільних справ вони обмежені 30-денним терміном з часу  проголошення рішення або ж із моменту його вручення. Що стосується господарських спорів, на оскарження сторони мають 20 днів. В кримінальних справах на подачу апеляції встановлено термін 30 днів, для касаційної скарги - 3 місяці.

Правила оформлення оскарження рішення суду

Юридична компанія "ОЛСОН ЛЬВІВ” радить подавати скаргу на винесене судом рішення одразу в належно оформленому вигляді із повним та детальним обґрунтуванням ваших вимог. З початком розгляду справи апеляційним судом доповнити чи змінити вимоги буде неможливо. Разом із скаргою необхідно, надати одразу всі аргументи та доказову базу вашої позиції в суді.

Якщо йдеться про господарські справи, то копії оскарження рішення суду разом із додатковими документами, сторона, яка висуває скаргу, має надіслати всім сторонам участникам рекомендованим листом, а суду надати докази того, що такі листи були надіслані.

У цьому переліку необхідних дій дуже просто упустити важливі моменти. Крім  того, варто розуміти, що тільки з якісною юридичною допомогою ви можете досягти забезпечення позову чи домогтись скасування такого забезпечення, внести потрібні виправлення в рішення суду, зупинити зи закрити провадження по справі.  

Тож за необхідності оскаржити рішення суду в м. Львів одразу звертайтеся за юридичною допомогою Львівської Юридичної компанії "ОЛСОН” - це шанс не втратити можливості повернути справу на вашу користь та заощадити час, гроші і витрачені сили!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.