Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Ломбарду

від 50 000 грн від 1 міс.

Реєстрація ломбарду

Юридична компанія "OLSON" надає послуги із реєстрації ломбарду у Львові. Фахівці компанії грунтовно консультують з питань створення одного ломбарду чи декількох відділень, допомагають зібрати та подати необхідні документи, зареєструвати фінансову установу та отримати відповідну ліцензію.

Все це відбувається максимально швидко - за 20-30 робочих днів. При цьому ви позбавлені необхідності витрачати на всі важливі питання власний час.

До того ж, при неповному виконанні вимог для реєстрації, доводиться чекати три місяці, перш ніж можна буде знову подати документи. Коли до справи беруться юристи компанії “ОЛСОН”, у вас вийде зареєструвати ломбард у Львові з першого разу. Тим самим ви не лише заощаджуєте час, але і на повну силу використовуєте свої можливості.

Довідка! Ломбард - фінансова установа, яка надає кредити та супутні послуги фізичним особам під заставу майна та на власний ризик. Для кредитування населення ломбард використовує власні кошти або залучає від інших юридичних осіб.

Серед додаткових послуг, які надає ломбард: оцінка майна, що передається під заставу фінансовій установі, страхування коштовностей, техніки та реалізація заставного майна.

Умови для реєстрації ломбарду

Ломбард реєструєтьсявиключно в формі повного товариства. Це означає, що відповідальність за зобов'язання товариства всі учасники несуть солідарно. Окрім того, мусять бути:

  • внутрішні правила та положення, які регламентують ведення фінансової діяльності, чітко прописані основні та супутні послуги;
  • офіс площею не менше 5 кв.м. із належно обладнаним приміщенням для обслуговування клієнтів та для зберігання заставного майна під охороною;
  • техніка та програмне забезпечення для обліку операцій та надання відповідних фінансових послуг відповідно законодавству;
  • наявний статутний капітал має формуватися згідно переліку вимог та становити 500 000 грн для відкриття одного відділення ломбарду.

Разом з тим висуваються особливі кваліфікаційні вимоги до керівника та головного бухгалтера.

При реєстрації ломбарду у Львові ви можете назвати його так, як вам подобається, але юридична компанія "OLSON" наголошує, що у повній назві установи має обов'язково вживатися слово “ломбард”.

Для отримання повного пакету послуг по отриманню ліцензії ломбарду у Львові і внесення організації до Реєстру фінустанов, звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті!

Заощаджуйте правильно - обирайте якісні юридичні послуги та досягайте мети, поки інші про це тільки мріють!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які вимоги до капіталу Ломбарду?

Ломбард зобов'язаний мати власний капітал у розмірі не менше ніж 500 тисяч гривень, а у разі наявності у ломбарду відокремлених підрозділів - не менше ніж 1 мільйон гривень.

• Чи може ломбард здійснювати підприємницьку діяльність?

Ломбард не може здійснювати будь-якої іншої підприємницької діяльності, крім підприємницької діяльності, передбаченої законодавством для ломбардів.