Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Абонентське обслуговування компаній

Дог. грн Дог.

Абонентське обслуговування компаній у Львові

Вести бізнес без належної правової підтримки досить ризиковано, а у деяких випадках взагалі неможливо. Не кожна компанія має у своєму штаті юриста, тому можна звертатися за допомогою кожного разу до юристів або ж обрати таку послугу як абонентське обслуговування компаній. Наша компанія готова надати комплексні послуги з правового супроводження господарської діяльності підприємств, організацій тощо.

Під абонентським обслуговуванням компанійюридичних та фізичних осіб-підприємців мається на увазі супровід діяльності підприємства з цілого спектра правових питань, які виникають у процесі ведення господарської діяльності. Таким чином можна буде уникнути неправильних рішень, які можуть спричинити негативні наслідки і нашкодити репутації та фінансовому стану підприємства.

Наша команда складається з кваліфікованих і досвідчених фахівців, які досконало розбираються у сфері права та мають низку успішних проектів. Тому звертаючись до нас, кожен клієнт може бути впевненим, що його питанням буде займатись першокласний юрист.

Власники бізнесу можуть звернутися за разовою послугою, наприклад для представництва інтересів, складання чи аналізу договору тощо. Але оптимальним рішенням буде абонентське обслуговування, таким чином фахівець завжди тримати руку на пульсі, інформуватиме про нововведення в законодавстві, пов’язані з діяльності з господарською діяльністю, буде в курсі всіх обставин і зможе завжди надати правову пораду та захистити інтереси компанії.

До послуги абонентське обслуговування компаній входить:

  • реєстрація юридичної особи за всіма вимога законодавства, в також реєстрація статутних документів і внесення змін до них;
  • допомога в організації та проведенні зборів акціонерів компанії;
  • аналіз договорів, угод та інших документів перед їх підписанням;
  • повний супровід усіх угод, пов’язаних з діяльністю компанії;
  • представництво інтересів юридичної особи, фізичної особи-підприємця в державних органах, а також в недержавних організаціях;
  • безпосередня участь у перемовинах з потенційними партнерами, контрагентами тощо;
  • складання позовних заяв, скарг або претензій, а також оцінка судової перспективи справи;
  • захист інтересів клієнта під час судових розглядів;
  • письмові та усні консультації з усіх питань юридичного характеру, пов’язаних з господарською діяльністю підприємства, організації тощо.

Абонентське обслуговування компанії в нашими юристами – це можливість впевнено вести бізнес, мінімізувати ризики щодо неправильних рішень і завжди мати змогу отримати правову пораду.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.