Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Нанесення тілесних ушкоджень

від 1000 грн дог.

Адвокат у справах про тілесні ушкодження у Львові

Що робити, якщо Вас або ваших близьких людей звинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень? Правильно, терміново викликайте досвідченого адвоката по тілесних ушкодженнях!

Не чекайте, поки Вам винесуть вирок і посадять до в'язниці, адже цілком реально уникнути цього. На допомогу прийде адвокат з ЮК Олсон у справах про тілесні ушкодження. Головне вчасно звернутися за допомогою. Від того, як швидко Ви зрозумієте і викличете його, буде залежати Ваша подальша доля. Ви думаєте, що така заява звучить пафосно? Помиляєтеся. Коли мова йде про десять років позбавлення волі, то можна сміливо говорити про доленосні рішення.

Якщо ще сумніваєтеся в доцільності звернення до юриста, то давайте розбиратися докладніше.

Тілесні ушкодження: суть і наслідки

Всі злочини, які пов'язані із заподіянням тілесних ушкоджень, розглядаються як злочини з замахом на життя і здоров'я людей.

Відповідно до чинного законодавства злочини даної категорії поділяють на 3 види:

  • Умисне тяжке тілесне ушкодження (стаття 121 КК України);
  • Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (стаття 122 КК України);
  • Умисне легке тілесне ушкодження (стаття 125 КК України).

Самостійно визначити, який тяжкості вчинений злочин складно. Висновок з цього приводу робить спеціальна експертиза.

Крім того, тільки адвокат по тілесних ушкодженнях зможе вникнути в суть справи і виявити приховані обставини, які можуть значно нівелювати наслідки. Наприклад, існують значні відмінності в кваліфікації злочинів: пошкодження, які нанесені в стані емоційного сплеску (стаття 123 КК України) або ті, які нанесені через необережність (стаття 128 КК України). Це важливі моменти, на які в процесі обов'язково зверне увагу адвокат у справах про тілесні ушкодження.

Різниця в рішенні суду величезна і безпосередньо залежить від якості роботи адвоката по тілесним ушкодженням.Як Ви вважаєте, чи є відмінність між простим штрафом і десятьма роками тюремного ув'язнення? Погодьтеся, є про що подумати ...

ВАЖЛИВО: Вас підозрюють у побитті? Використовуйте своє конституційне право на правову допомогу!

Не втрачайте свій дорогоцінний час і телефонуйте юристу компанії Олсон у Львові. Адвокат по тілесних ушкодженнях ні в якому разі не допустить, щоб Ваші дії були кваліфіковані неправильно правоохоронними органами. Пам'ятайте, що звернувшись за допомогою до фахівця, Ви дбаєте про своє майбутнє благополуччя.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.