Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Адвокат по кредитам у Львові

дог. грн дог.

Адвокат по кредитам у Львові

Приховані особливості кредитування

Оформляючи банківський кредит, ми не особливо замислюємося як будемо його повертати. Адже доведеться повернути не тільки запозичену суму, а й суттєві відсотки. Є зарплата, премія, буду відкладати або позичу у друзів. Кожен з нас може опинитися в складній фінансовій ситуації. Скоротили на роботі, виникли непередбачені витрати, затримують виплату зарплати - все це і багато іншого призводить до того, що ми змушені максимально скоротити свої витрати.

Припинивши виплати по кредиту, Ви створюєте для себе складну ситуацію, з якої проблематично знайти вихід поодинці. При цьому банки можуть зайняти вичікувальну позицію, наприклад, обмежитися нагадуваннями операторів контакт-центру або дзвінками Вашого кредитного менеджера. Далі піде підключення до справи колекторів, які перейдуть в активний наступ на всіх осіб, які виступають учасниками даної угоди з боку позичальника. І нарешті, банк звертається до суду з відповідним позовом. Навіть незначна затримка платежу по кредиту призводить до різних пені і штрафів, а якщо Ви повністю припинили виплати, то борг буде рости з астрономічною швидкістю.

Що робити боржникам у Львові?

У будь-якому разі не впадайте в паніку, що не ховайтеся від фінансової установи і не створюйте конфліктну ситуацію. Якщо Ви винні банку, не варто відключати всі телефони і уникати спілкування. Деякі позичальники впадають в іншу крайність, намагаючись взяти банк змором. Мало не щодня відвідують фінансова установа, чергуючи скандали з сумними історіями про своє важке матеріальне становище. Все це марні зусилля часу. До створеного положенню слід підійти конструктивно. Почати потрібно з того, щоб проаналізувати свої фінансові проблеми і отримати грамотну консультацію незалежного юриста. Якщо Ваші труднощі носять тимчасовий характер, то не зволікайте і не збільшуйте ситуацію. Відразу звертайтеся в банк, щоб домовитися про новий графік виплат або надання кредитних канікул, а також перегляду окремих умов договору. Коли прострочення по кредиту занадто велика, потрібен адвокат із захисту прав позичальників, який стане Вашим помічником в переговорах з банківськими кредитними фахівцями.

Оскаржуємо кредитний договір в суді

Непроста економічна ситуація в країні призводить до того, що не всі позичальники можуть обслуговувати кредит і виконувати свої зобов'язання перед банком. Визнання кредитного договору недійсним - один із способів вирішення подібної проблеми.

Визнати недійсність угоди можна тільки в судовому порядку. Кожен позичальник може самостійно звернутися до суду. Однак навряд чи вдасться відстояти свої права власними силами. Адже чекає серйозне бій з досвідченими банківськими юристами - великими фахівцями за кредитами. У такому випадку потрібна професійна захист в особі надійного, грамотного адвоката ЮК Олсон у Львові. Він використовує весь свій досвід і знання, щоб досягти бажаного результату.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.