Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Шлюб з іноземцем за добу

від 5000 грн від 1 дня

Шлюб з іноземцем за добу у Львові

Шлюб – це надзвичайно важливий крок у житті кожної людини. Зазвичай укладання шлюбу вимагає певної підготовки, а саме необхідно відвідати РАЦС (територіальний орган державної реєстрації актів цивільного стану), подати заяву, відповідні документи, сплатити державне мито за надання послуги та чекати своєї черги. Свої нюанси є коли шлюб укладається між громадянином/кою України та громадянином/кою іноземної держави. Змінюється пакет документів, який повинен надати іноземець для державної реєстрації шлюбу.

Нерідко бувають такі життєві обставини, коли необхідно укласти шлюб з іноземним громадянином найближчим часом. У такому разі можна звернутися до такої послуги як шлюб за добу. По своїй суті, процедура "шлюб за добу" буде мало чим відрізнятися від традиційної, але майбутнє подружжя зможуть значно виграти у термінах.

Реєстрація шлюбу за добу чи як його ще називають експрес-шлюб був введений в Україні у липні 2016 року.

Наша компанія надасть послугу шлюб з іноземцем за добу у Львові. Наші кваліфіковані фахівці мають великий досвід роботи у галузі сімейного та міжнародного права. Ми зможемо допомогти вам розв’язати ваше питання з укладення шлюбу з іноземцем у Львові за 24 години. Ми маємо налагоджені зв’язки та співпрацюємо з відповідними інстанціями, а також чіткий алгоритм дій для успішно виконання своїх зобов’язань у максимально стислі строки.

Звертаючись до нас ви гарантовано отримаєте вичерпні консультації, а також відповіді на всі питання, які стосуються справи. Наші спеціалісти візьмуть на себе зобов’язання з підготовки, збору та нотаріального завірення необхідних документів для укладення шлюбу у Львові. Ми візьмемо на себе організацію одруження у РАЦСі, потім легалізуємо готове свідоцтво про шлюб тощо.

Варто відзначити, що поняття «віза нареченої» відсутнє в Україні. Будь-який іноземець, який законно перебуває на території України може вступити у шлюб. А ось «віза дружини» (віза категорії D) після шлюбу буде потрібно для переважної більшості країн світу. Наші фахівці зможуть надати консультації, рекомендації та допомогу щодо її оформлення.

 

Реєстрація шлюбу з іноземцем за добу у Львові вимагає підготовки наступних документів.

Громадянин/ка України повинен/на надати:

•           чинний паспорт громадянина України;

•           ідентифікаційний код;

•           свідоцтво чи рішення суду про розлучення, якщо раніше був факт укладання шлюбу.

Іноземний громадянин/ка для реєстрації шлюбу повинен/на надати:

•           чинний закордонний паспорт;

•           свідоцтво чи рішення суду про розлучення, якщо раніше був факт укладання шлюбу;

•           ВНЖ чи ПМЖ в Україні;

•           у випадку коли реєструвати шлюб буде іноземний громадянин без посвідки, тоді під час подачі заяви про державну реєстрацію шлюбу необхідно підтвердити законність перебування в Україні. Законність перебування на території України підтверджується територіальним органом. Територіальний орган ДМС повинен повідомити про результати перевірки в день отримання запиту чи наступного робочого дня.

Вищеперераховані документи в обов’язковому порядку повинні бути легалізовані чи апостильовані у залежності від країни, де були видані документи. А також перекладені на державну мову – українську. Краще робити переклад документів в Україні таким чином ви зможете уникнути легалізації запевнення іноземного нотаріуса.

 

Також варто відзначити, що не необхідно дотриматись наступних вимог для укладення шлюбу, які не мають відношення до національності. А саме:

•           обидва із подружжя повинні бути повнолітніми. Існують винятки для узаконення шлюбу у разі досягнення одного із подружжя 16 років, але для цього необхідно отримати дозвіл суду;

•           укладення шлюбу не допускається між особами, які перебувають у прямій лінії споріднення;

•           укладення шлюбу не допускається між усиновителями та усиновленими ними дітьми;

•           подати заяву до РАЦСу може один із молодят у разі, якщо є довіреність завірена нотаріусом, яка дозволяє діяти від іншої особи;

•           під час реєстрації шлюбу обов’язково повинні бути присутні обоє з майбутнього подружжя.

До нашої послуги шлюб з іноземцем за добу у Львові входить:

•           розгорнута консультація з питань підготовки до шлюбу;

•           консультації з підготовки необхідних документів для іноземця;

•           переклад документів, а також їх нотаріальне завірення;

•           допомога у подачі заяви на реєстрацію шлюбу у територіальному органі державної реєстрації актів цивільного стану;

•           оплата всіх необхідних зборів;

•           супровід при реєстрації шлюбу;

•           отримання двох свідоцтв і передача їх молодятам особисто в руки тощо.

Наша компанія гарантує швидке та якісне розв’язання вашого питання. Звертаючись до нас ви можете бути впевненні у тому, що зекономите час, уникнете бюрократичної тяганини та отримаєте позитивний результат за добу.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.