Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Продаж корпоративних прав нерезиденту

25000 грн 3 дні

Продаж корпоративних прав нерезиденту у Львові

З плином часу у власників господарських товариств може виникнути потреба продати корпоративні права іноземцю. Причиною такого відчуження може виступати бажання вийти з бізнесу, залучення інвестора, дефіцит ресурсів і т.д.

Для того щоб здійснити продаж корпоративних прав учасникам цивільно-правої угоди необхідно слідувати всіх вимог прописаних законодавством України. Але бувають випадки коли одним із учасників угоди виступає нерезидент.

Нерезидент може стати власником корпоративних прав, якщо він має намір зайти на вітчизняний ринок, в якості власника готового бізнесу чи для спільного ведення бізнесу з українськими партнерами.

Продаж корпоративних прав нерезиденту може здійснюватись як в повному обсязі, так і частково.  Придбати корпоративні права нерезидент може шляхом:

  • внесення інвестицій до статутного капіталу;
  • безпосереднього придбання у діючих власників підприємства.

Але для того щоб здійснити процедуру в площині українського законодавства, з врахуванням всіх можливих нюансів і факторів необхідно мати необхідні юридичні пізнання. Тому якщо Ви не впевнені в тому, що зможете самостійно вирішити питання відчуження корпоративних прав нерезиденту у Львові, Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» з задоволенням поділиться досвідом своїх спеціалістів та допоможе за 3 дні закрити проблему.

ЮК «ОЛСОН» гарантує комплексний, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Співпрацюючи з нами продаж корпоративних прав нерезиденту Львів кожен клієнт отримую якісний правовий супровід, повну захищеність своїх прав і колосальну економію фінансів часу і нервових клітин.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.