Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Індивідуальні трудові спори

від 500 грн дог.

Індивідуальні трудові спори Львів

У сучасних реаліях взаємовідносини між роботодавцем і працівником нерідко виходять за межі дотримання законності. Незалежно від того, хто став порушником трудового законодавства, як правило у більшості випадків просто неможливо обійтися без професійної юридичної допомоги у трудових спорах.

Трудові спори належать до одних з найскладніших категорій суперечок у галузі цивільного права. Трудові спори мають чимало різновидів.  Індивідуальні являють собою трудові спори, які стосуються інтересів окремих працівників підприємства;

Юридична компанія «Олсон» надає професійні послуги з питань індивідуальних трудових спорів у Львові. Наші кваліфіковані фахівці нададуть комплексну допомогу та допоможуть розв’язати навіть найскладнішу ситуацію на Вашу користь. Саме тому, звертаючись кожен клієнт гарантовано отримає комплексні консультації, правову допомогу та підтримку.

Найчастіше до юридичної допомоги вдаються наймані працівники, адже незнання своїх законних прав, обов'язків роботодавця та особливостей трудових правовідносин можуть призвести до того, що звичайна конфліктна ситуація може перерости у трудовий спор, що який вимагає вирішення тільки у судовому порядку.

Наші юристи готові надати повний спектр послуг для того, щоб розв’язати трудовий спор на Вашу користь. До основних послуг спеціалістів відноситься:

  • консультації щодо перспектив розв’язання трудового спору;
  • представлення інтересів кожної зі сторін у переговорах з представниками профспілок, органів державної влади та громадських організацій;
  • складання позовних заяв, клопотань, вимог та іншої процесуальної документації;
  • представлення інтересів однієї зі сторін в районних судах, апеляційному суді, касаційній інстанції;
  • вимога кадрової документації;
  • безпосередню участь фахівця під час розгляду справи у суді;
  • допомога у виконавчому провадженні тощо.

Звертаючись до юридичної компанії «Олсон» Ви гарантовано отримуєте професійну підтримку. Наші спеціалісти зроблять все можливе для того, щоб розв’язати спор у досудовому порядку на Вашу користь, якщо питання неможливо вирішити без суду. Тоді позитивний результат буде відстояний у суді, адвокати складуть всі необхідні позовні документи для подачі їх до органів суду, потрібні докази й отримає свідчення у справі.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.