Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Збільшення статутного капіталу ПАТ/ПРАТ (додаткова емісія)

грн

Збільшення статутного капіталу ПАТ / ПРАТ (додаткова емісія)

Додаткова емісія - розміщення додаткових акцій акціонерного товариства, що пов'язано із збільшенням статутного капіталу АТ завдяки залученню додаткових коштів. Збільшився статутний капітал АТ - відбулась додаткова емісія. Схожим чином можуть випускатись додаткові облігації. Розміщення цінних паперів може відбуватися приватно або публічно.

Збільшення статутного капіталу ПАТ або ПРАТ у Львові використовується замість кредитування

До такого кроку найчастіше звертаються успішні акціонерні товариства, які мають змогу масштабувати свою діяльність. В такому разі додаткова емісія - найкраща альтернатива традиційним кредитам для розвитку підприємства. Вона приносить вигоду всім сторонам, до неї причетним. Так, підприємства отримують довгострокові інвестиції і мають можливість вирішити нагальні проблеми або розвиватись швидше. Користь отримує і інвестор, який отримує свою частину прибутку як результат діяльності компанії.

Послуга: супроводження процесу збільшення статутного капіталу АТ

Львівська Юридична компанія "ОЛСОН" супроводжує процедуру додаткової емісії цінних паперів у м. Львів.Із нашою участю збільшення статутного капіталу ПАТ чи ПРАТ відбувається за строгим та чітким планом та в зазначені терміни. У нас багатий досвід співпраці із акціонерними товариствами та розуміння всіх тонкощів процедури. Тому ми часто проводимо супровід додаткової емісії під ключ і допомагаємо компанії на кожному етапі:

  • Консультуємо вас та аналізуємо ситуацію, пропонуємо алгоритм подального розвитку подій;
  • Готуємо всі необхідні документи;
  • Проводимо збори акціонерів;
  • Займаємося підготовкою рішення про додатковий випуск цінних паперів;
  • Подаємо документацію до НКЦПФР, де реєструємо додаткову емісію, отримуємо відповідні свідоцтва;
  • Допомагаємо оприлюднити інформацію;

Крім цього надаємо додаткові послуги: беремо на себе процедуру зарахування цінних паперів на рахунок емітентів, присвоєння рахункам міжнародного ідентифікаційного номера та ін.

Юридична компанія "OLSON"організує всі ті процеси, на які підприємцям не хочеться відволікатись, але їх потрібно провести для подальшого розвитку АТ. Звертайтеся!

 

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Як відбувається збільшення статутного капіталу?

Статутний капітал товариства збільшується шляхом підвищення номінальної вартості акцій або додаткової емісії акцій існуючої номінальної вартості у порядку, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

• Які обмеження щодо збільшення статутного капіталу?

Акціонерне товариство не має права приймати рішення про збільшення статутного капіталу шляхом розміщення акцій, якщо розмір власного капіталу є меншим, ніж розмір його статутного капіталу.