Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія туроператора у Львові

10000 грн від 7 днів

Ліцензія на туристичну діяльність, Туроператора Львів та Західний Регіон.

В Україні для ведення туристичної діяльності, тобто бізнесу зі створення та реалізації турів та інших туристичних продуктів необхідно отримати ліцензію туристичного оператора.

Ліцензія на діяльність у сфері туризму видається на необмежений термін і поширюється на територію всієї країни. Офіційним органом, який видає ліцензії є Державне агентство розвитку туризму України.

Процес отримання ліцензії на туристичну діяльність Львів є трудомістким і має свої тонкощі та нюанси, адже потрібно не тільки відповідати всім ліцензійним умовам, але і коректно та вчасно підготувати необхідні документи та подати до ліцензіата. Саме тому найкраще за все звернутися за професійною допомогою.

Юридична компанія «Олсон» надасть повний комплекс юридичних послуг з питання отримання ліцензії туроператора у Львові. Наші кваліфіковані фахівці мають багатий досвід роботи, необхідні знання та навички для того, щоб розв’язати навіть найскладніші випадки оформлення туроператорської ліцензії.

Саме тому, звертаючись до нас, кожен клієнт може на індивідуальний підхід, комплексну допомогу та швидкий результат.

Туроператор – це юридична особа, яка зареєстрована в установленому українським законодавством порядку та отримала необхідну ліцензію для роботи. Прерогативним видом діяльності туристичного оператора є формування пакету туристичних послуг для туристів.

Турагент – це компанія, яка займається безпосередньо реалізацією туристичних пакетів громадянам, за це вона отримує комісію від туроператора за кожен проданий тур.

Туроператори розділяються на два типи. Перші надають послуги тільки з в'їзного та внутрішнього туризму, другі – надають послуги як з в'їзного, внутрішнього туризму, так і зовнішнього.

Отримання ліцензії туроператора у Львові передбачає виконання ряду умов. До них відносяться:

 • наявність офісу туроператора, який своєю чергою повинен бути обладнаний необхідною офісною технікою та об лаштований вивіскою, де зазначено назву, графік роботи та іншу інформацію про компанію;
 • наявність сайту туристичного оператора;
 • керівник компанії повинен мати вищу профільну освіту чи вищу непрофільну освіту, але за умови стажу роботи у сфері туризму не менше як 3 роки;
 • персонал. Обов'язкова присутність вищої освіти та робочого стажу в туристичній сфері від 3 років. З таких співробітників повинно складатися 30%  штату компанії;
 • фінансове забезпечення у плані відповідальності. Важливо заручитися банківською гарантією чи отримати її від іншої кредитної установи. Сума фінансового забезпечення повинна бути не менше певних величин – 10 та 20 тисяч євро в залежності від типу туроператора.

Також обов’язковим пунктом отримання ліцензії туроператора є підготовка та подача необхідного пакету документів, а саме:

 • довіреність для того, щоб ми могли представляти Ваші інтереси;
 • заява на отримання ліцензії;
 • документ з банку про підтвердження фінансового забезпечення цивільної відповідальності перед туристами;
 • договір зі страховою компанією про обов'язкове страхування туристів, які будуть здійснювати туристичну подорож;
 • відомості про туристичного оператора;
 • документи на право власності чи оренду на офіс в якому знаходиться компанія;
 • документи, які підтверджують кваліфікацію та стаж роботи керівника компанії, який отримує ліцензію;
 • опис тощо.

Більш детальну інформацію про умови ліцензування та необхідні документи Ви зможете дізнатися на консультації, яку отримає кожний клієнт.

Після консультації та узгодження дій, наші спеціалісти ретельно та швидко проаналізують Вашу ситуацію, візьмуть на себе зобов’язання з підготовки необхідного пакету, сплати державного платежу та інших. А також будуть представляти Ваші інтереси при подачі документів до офіційного ліцензіата.

У кінцевому результаті Ви отримаєте ліцензію туроператора у Львові на руки та зможете займатися діяльністю у сфері туризму та стати конкурентним турагентом.

Юридична компанія «Олсон» гарантовано допоможе отримати ліцензію туристичного оператора у Львові без зайвих переживань, бюрократичної тяганини та втрати дорогоцінного часу. З ліцензією на руках здійснювати діяльність туристичного оператора на безстроковій основі.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.