Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Захист у справах з обігом наркотиків у Львові

від 1000 грн дог.

Звинувачують у вживанні чи поширенні? Адвокат у справах по наркотикам у Львові допоможе!

Ви повинні розуміти, що згідно з чинним законодавством України карають не тільки за розповсюдження наркотичних речовин, але і за їх зберігання, перевезення та виготовлення. У статті 309 КК України передбачені наслідки у разі незаконного виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні або пересилання наркотичних, психотропних речовин або їх замінників не з метою поширення. По цій статті можна загриміти на 3 роки до в'язниці. А ось, якщо Ви йдете за статтями 307, 308, 310 і 317 КК України, тоді вже можна потрапити в неволю на термін від 1 року до 12 років з конфіскацією майна. Адвокат по наркотикам.

Потрапляючи в ситуацію, коли звинувачують за вищевказаними статтями, то допомогти зможе тільки адвокат у справах про наркотики. Саме його допомога виявиться безцінною і допоможе максимально знизити ризики і наслідки.

ВАЖЛИВО: якщо наркозалежний самостійно звернувся до лікувального закладу і розпочав лікування, то він звільняється від кримінальної відповідальності. Як це зробити знає адвокат у кримінальних справах.

Зверніть увагу, що якщо до злочину, пов'язаного з наркотиками, залучаються неповнолітні, тоді терміни можливого укладення збільшуються від 5 до 8 років. При такому розкладі допомогу фахівця потрібна в категоричній формі. Адвокат у справах про наркотики захищатиме Вас в суді.

Часто зустрічаються ситуації, коли правоохоронці всіляко намагаються засадити обвинуваченого надовго. Йому змінюють статтю на більш важку, на статтю з метою збуту, яка передбачає тривале ув'язнення. Тому варто серйозно задуматися про наслідки перш, ніж захоплюватися всякими речовинами. Але якщо вже сталося те, що сталося, то терміново телефонуйте юристу. Адвокат у справах про наркотики у Львові не дозволить правоохоронцям провести ніяких махінацій зі збільшенням тяжкості злочину, а навпаки зробить все від нього залежне, щоб мінімізувати наслідки Ваших діянь.

Якщо Ви думаєте, що зможете обійтися самі, а адвокат з наркотиків Вам не потрібен, тоді подумайте ще раз. Не все так просто, як може здатися на перший погляд. До слова буде сказати, що є безліч способів, щоб збільшити обвинуваченим тюремний термін, не вдаючись до перекваліфікації статті. Наприклад, начебто крихітна різниця між словами «великі» і «особливо великі обсяги», а ось наслідки вельми різні.

До речі, обтяжливим фактором є ситуація, коли злочин скоєно за участю мінімум двох чоловік. Виправдатися самому дуже складно, але з грамотним адвокатом по наркотикам це можливо. Самі подумайте, Ви постійно зустрічаєтеся з друзями і знайомими. Ось звідки Ви знаєте, що лежить у них по кишенях? А правоохоронним органам такі подробиці не цікаві.

Тому не чекайте, поки слідчі почнуть Вас захищати, а моментально телефонуйте в юридичну  компанію Олсон у Львові. Це найкраще, що можна зробити в ситуації, що склалася.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.