Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Військовий адвокат у Львові

дог. грн дог.

Послуги воєнного юриста у Львові від компанії “ОЛСОН”

Адвокат у воєнних справах- людина, яка має справу з призовниками, військовими, а також офіцерами в відставці та запасі.

Чому в юридичній компанії "ОЛСОН ЛЬВІВ" військовослужбовцями, учасниками бойових дій, контрактниками на відставниками займається окремий спеціаліст?

Справа в тому, що юриспруденція - широка наука, вона схожа на медицину, де кожен лікар мусить мати вузьку спеціалізацію, щоб достеменно знати, як допомогти у будь-якій складній ситуації. Так і у нас – військові адвокати, які працюють в юридичній компанії "OLSON" - учасники воєнної колегії адвокатів. За їх плечима - десятки і сотні виграних справ у Львові та інших містах України.

До нас звертаються:

  • Призовники - з питань захисту від тиску воєнкоматів, порушення правил проходження медкомісії, ухилення від проходження служби в армії та ін.
  • Військовослужбовці при невиконанні умов контрактної служби, коли потрібен захист в адміністративних чи кримінальних справах, тісно пов'язаних із проходженням служби. Також послуги адвоката надає військовий юрист у Львові, коли необхідна консультація з приводу невиконання наказів командира, дезертирством, демобілізації та ін.
  • Військові після демобілізації. Навіть після завершення військової служби часто доводиться вирішувати безліч питань. Буває потрібна кваліфікована правова допомога воєнного юриста при отриманні статусу учасника бойових дій чи члена АТО, а також юридичні консультації для того, щоб скористатися законними пільгами, передбаченими для цих категорій військовослужбовців.

Чому обирають Львівську Юридичну компанію "ОЛСОН" ?

Послуги адвоката у воєнних справах у Львовіми надаємо уже багато років поспіль. У нас є досвід вирішення питань будь-якої складності. Багато з них вдається розплутати ще на етапі консультації без передачі справи до суду. Військові справи потребують максимальної ретельності та професіоналізму воєнного юриста, а тому у компанії “ОЛСОН” на Вас чекають вузькоспеціалізовані адвокати, які бездоганно виконують свою роботу.

Ціна на послуги воєнного юристаформується індивідуально, залежно від складності справи та кількості годин, необхідних для її вирішення. За більш детальною інформацією телефонуйте!

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.