Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Кооператива у Львові

10000 грн від 5 днів

Реєстрація Кооператива у Львові

Реєстрація кооперативів у Львові

Однією з форм громадських об'єднань громадян на добровільних засадах для ведення господарської діяльності або з метою досягнення інших цілей, є кооперативи. У Львові, як і в інших великих містах, сьогодні існують велика кількість кооперативів, які відрізняються характером діяльності і переслідуваними цілями.

Основна мета, яку переслідують приватні або юридичні особи, які об'єдналися в кооператив, полягає у вирішенні питань економічного, соціально-громадського плану. Реєстрація кооперативу дозволяє легалізувати громадське об'єднання, надавши йому статус юридичної особи.Правові засади утворення і процедура реєстрації прописані в ст.ст. 7 і 9 Закону України «Про кооперацію». Для споживчих товариств процедура організації визначається нормами Закону України «Про споживчу кооперацію».

Зареєструвати кооператив у Львові можна двома способами: самостійно, пройшовши всі бюрократичні перепони або звернутися за допомогою в питаннях реєстрації до кваліфікованих юристів. Юридична компанія  Олсон надасть вам всю необхідну інформацію про типах кооперативах і їх відмінностях. Консультація юриста з багатьох питань стане відправною точкою в справі формування об'єднання громадян за інтересами, шляхів якнайшвидшої офіційної реєстрації кооперативу в державних органах.

Оформлення кооперативу, процедура організації. типи кооперативів

Відповідно до законодавства засновниками кооперативів можуть стати громадяни, особи без громадянства, іноземні громадяни. В організаційно-правовому плані об'єднання можуть формувати як приватні особи, так і юридичні, яких об'єднує ідея створення кооперативу і цілі. Підставою для організації кооперативу є збори засновників. Результатом зборів стає протокол зборів, в якому зазначаються поіменно всі учасники зборів, цілі зборів, склад дійсних і асоціативних членів кооперативу, затверджені загальними зборами кооперативу.

Саме на зборах визначається мета створення кооперативу, завдання які будуть поставлені перед об'єднанням осіб, діяльність кооперативу. За допомогою кваліфікованих юристів ви можете оформити через нашу компанію гаражний кооператив, зареєструвати споживче товариство, здійснити підготовку необхідних документів для реєстрації сільськогосподарського або виробничого кооперативу. У кожному готельному випадку ми беремо на себе виконання всієї бюрократичної роботи, контакти з офіційними установами і організаціями, представляти ваші інтереси в органі державної реєстрації. З нашою допомогою ви в стислі терміни зумієте зареєструвати гаражний кооператив, отримати необхідні документи правовстановлюючі документи на землю і узгодження контролюючих органів.

У ряді випадку ми готові надати юридичну допомогу приватним та юридичним особам для оформлення гаража + кооператив, тобто місця в уже існуючому об'єднанні членів гаражного кооперативу.

Процедура реєстрації здійснюється на підставі Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та об'єднання громадян». У законі прописані не тільки порядок реєстрації, а й вказано перелік необхідних документів. Для осіб, які виявили бажання оформити об'єднання власників житла, ми пропонуємо простий і ефективний спосіб - зареєструвати житловий кооператив.

  • Звернувшись до ЮК Олсон, ви отримаєте:
  • допомога у визначенні виду кооперативу;
  • допомога у виборі діяльності кооперативу;
  • допомога у виборі оптимальної системи оподаткування.

Оформивши на наших юристів довіреність, ви отримуєте не тільки готовий протокол зборів засновників, супутні офіційної легалізації документи, а й Свідоцтво про реєстрацію.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Хто може бути засновником?

Засновниками кооперативу можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, а також юридичні особи України та іноземних держав, які беруть участь у діяльності кооперативів через своїх представників.

• Чи є обмеження щодо кількості членів Кооперативу?

Чисельність членів кооперативу не може бути меншою ніж три особи. При створенні кооперативу складається список членів та асоційованих членів кооперативу, який затверджується загальними зборами.