Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Представництво інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на об’єкти нерухомості

дог. грн дог.

Представництво інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на об’єкти нерухомості

Будь-який процес оформлення права власності на нерухомість від будівництва нового будинку до договору купівлі-продажу закінчується найголовнішим дією, а саме занесенням даних до Єдиного Реєстру прав на нерухоме майно.

Оформити право власності на об’єкти нерухомості можна подавши заяву відповідного зразка на реєстрацію нотаріусу чи в центр адміністративних послуг. А перед цим потрібно провести підготовчу роботу, яка полягає в підготовці відповідного пакету документів для реєстрації, відвідуванні певних державних органів і т.д.

Реєстрація документів обов'язкова, адже лише таким чином в Єдиному Реєстрі з'явиться інформація про адресу об'єкта нерухомості, інформація про власника та технічні характеристики об’єкта. Тільки після даної процедури власник може продати, здавати в оренду, реконструювати, перевести цільове призначення об'єкта тощо. Строки оформлення прав на об’єкти нерухомості однакові по всі території країни, але вони можуть варіюватись до 14 робочих днів.

Державний реєстратор відповідно до поданої заяви та в установленому порядку, проводить спеціальну перевірку поданих документів на їх правдивість. Після ретельної перевірки виносить рішення, яке може свідчити про реєстрацію прав на нерухомість або ж про відмову та її причини. Як правило відмовляють при виявленні підстави для підозри заявника в шахрайстві або ж коли папери не відповідають чинним нормам.

Тому краще за все довірити представництво інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на об’єкти нерухомості кваліфікованим фахівцям, які зможуть чітко, швидко та без зайвої метушні отримати необхідний позитивний результат.

Співробітники юридичної компанії «ОЛСОН» з задоволенням нададуть вам професіональні послуги, зберуть відповідні документи, допоможуть скласти заяву та візьмуть на себе всі зобов’язання, які дуже часто потребують часу та нервів. 

Представництво інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на об’єкти нерухомості у Львові від нашої компанії це можливість забути про безкінечні черги, збір паперів, зустрічі з безліччю держслужбовців та ін. Наші спеціалісти проведуть всі необхідні роботи й Ви якнайшвидше отримаєте на руки оригінали документів, які надавалися для проведення реєстрації майнових прав та інформаційну виписку в паперовому форматі, що засвідчує отримання прав на об’єкт нерухомості.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.