Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Громадської Спілки у Львові

5000 грн 7 днів

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з реєстрації громадської спілки у Львові. Наші кваліфіковані юристи мають достатньо знать та практичного досвіду у сфері корпоративного права та зможуть надати професійний супровід при реєстрації громадської спілки. Тому звертаючись до нас за допомогою, Ви зможете зекономити дорогоцінний час та в максимально короткий термін отримати бажаний результат.

Громадська спілка являє собою вид громадського об'єднання, засновниками якого є виключно юридичні особи приватного права, а от учасниками спілки можуть бути як юридичні особи так і фізичні.

Наразі в Україні існує дві організаційно-правові форми в яких можна відкрити громадське об’єднання. До них відноситься:

  • ГС (Громадська Спілка);
  • ГО (Громадська Організація).

Засновниками можуть виступати юрособи приватного права. До їх числа можна віднести громадські об'єднання зі статусом юрособи. Засновниками ні в якому разі не можуть виступати політичні партії.  А також юридична особа, які знаходяться у процесі свого припинення або юрособа стосовно якої прийняте рішення про припинення.

Порядок реєстрації громадської спілки у Львові, а також порядок формування її активів, здійснення діяльності та ліквідацію регулюються положеннями ЗУ «Про громадські об'єднання».

Що стосується документів необхідних для реєстрації громадської спілки у Львові, то вони готуються відповідно до чітко прописаних вимог. Наші фахівці візьмуть на себе зобов’язанні з підготовки та подачі необхідного відповідно до Вашої ситуації пакету документів.

Для реєстрації громадської спілки, крім документів, передбачених ч.3 ст.12. ЗУ «Про громадські об'єднання», необхідно надати документи, з яких видно участь в юридичних особах – засновників фізичних осіб (витяг з ЄДР або копія статуту, реєстр акціонерів). А для засновника юридичної особи-нерезидента – документ, що підтверджує її реєстрацію у своїй країні. Також його необхідно перекласти на українську мову та нотаріально завірити.

Як можна зрозуміти самостійно зареєструвати громадську спілку може бути достатньо складно, оскільки даний процес потребує відповідних знань, розуміння усіх нюансів та підводних каменів. Тому звертаючись до нас, кожен клієнт гарантовано отримує комплексні консультації, підготовку необхідного пакету документів та повний юридичний супровід на кожному етапі реєстрації громадської спілки у Львові.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Хто може бути засновником?

Засновниками громадської спілки можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об'єднання зі статусом юридичної особи. Засновниками громадської спілки не можуть бути політичні партії, а також юридичні особи, щодо яких прийнято рішення щодо їх припинення або які перебувають у процесі припинення. Кількість засновників громадського об'єднання не може бути меншою, ніж дві особи.

• Яка різниця між Громадською організацією та Громадською спілкою?

Основною відмінністю між ГО та ГС є склад засновників та членів об’єднання. Утворити громадську організацію можуть лише фізичні особи, а громадську спілку – тільки юридичні особи приватного права, проте членами спілки, можуть бути і фізичні особи.