Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Складання та Аналіз ІТ договорів у Львові

дог грн дог

Складання та Аналіз ІТ договорів Львів

Ринок IT сьогодні в Україні стрімко розвивається, з’являються тисячі нових спеціалістів у сфері інформаційних технологій, реєструються сотні нових суб’єктів підприємницької діяльності, які надаються послуги в IT сфері.

Саме тому необхідне професійне юридичне обслуговування у сфері інформаційних технологій. Наші кваліфіковані фахівці мають необхідні знання та вагомий практичний досвід для надання юридичних послуг в IT сфері. Звертаючись до нас Ви гарантовано отримаєте комплексні консультації, послуги з розробки договорів у сфері ІТ, податкового консультування при реалізації ІТ-проектів, захисту інтелектуальної власності, а також професійний супровід при арбітражних спорах та ін.

Складання договорів – це надзвичайно відповідальний процес, який складається з багатьох етапів. Адже неписьменні договори приносять збитки та можуть бути використані проти Вас в податкових суперечках. Наші юристи не допустять обмеження Ваших прав та інтересів. Саме тому ми готові скласти та проаналізувати будь-які IT договори, у відповідність законодавству та максимальною вигодою для Вашої підприємницької діяльності.

При складанні та аналізу IT договорів ми сприяємо ся на закон, дотримання інтересів сторін та на власний досвід і напрацювання.

Процес складання договору можна розділити на наступні етапи:

  • аналіз, уточнення цілі угоди та інших важливих умов;
  • підбір найбільш оптимального виду договору, тобто правової конструкції;
  • визначення порядку укладення договору;
  • деталізація порядку виконання договору;
  • визначення відповідальності сторін за договором;
  • узгодження проекту договору з замовником;
  • подальший супровід, обговорення нюансів, редагування.

Також наші фахівці надають правовий аналіз договорів, який допомагає виявити юридичні прогалини, знизити ризиків порушення зобов'язань контрагентом,скорочення податкового навантаження і можливих податкових претензій, оптимізувати документообіг та багато інших моментів.

Тому важливо відповідально поставитись до складання та аналізу IT договорів, оптимальним варіантом буде звернення до професіоналів. Наша компанія надасть усі необхідні послуги. Допоможе скласти догорів з нуля, проаналізувати будь-який договір, що вже існує внесемо корективи, які позбавлять від небажаних проблем та клопотів та допоможуть захистити свої права.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.