Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Відновлення втрачених документів на нерухомість

дог. грн дог.

Відновлення втрачених документів на нерухомість

Кожен власник або співвласник об’єкта нерухомості може замовити копію правовстановлюючих документів замість тих, які були втрачені, пошкоджені або вкрадені.

Для відновлення втрачених документів на нерухомість потрібно в першу чергу подавати заяву про відновлення до органу в якому вони раніше видавались. Можна звернутись до державного або приватного нотаріуса. Адже всі нотаріально завірені акти передаються на зберігання до державного архіву, тому отримати дублікат цілком можливо.

Але бувають ситуації коли оформити дублікати втрачених документів на нерухоме майно традиційним шляхом не можливо внаслідок різних причин. В такому випадку розв’язати проблему можна через звернення до суду. Потрібно подати позов про визнання права власності на нерухомість. Правовстановлюючим документом стає як раз рішення прийняте судом.

Після процедури отримання дубліката необхідно провести детальну інвентаризацію нерухомості. Потім на завершальному ступені дублікат в обов’язковому порядку треба внести до держреєстру прав на об’єкти нерухомості.

Процес може бути затягнутий в силу безлічі причин в число яких входить і бюрократія. Тому відновлення втрачених документів на нерухомість у Львові краще за все довірити професіоналам. Юридична компанія «ОЛСОН» готова надати Вам оперативну допомогу. Наші кваліфіковані фахівці візьмуть на себе підготовку необхідної документації, а саме:

  • копію пошкодженого або загубленого документа (при наявності);
  • копії сторінок паспорта та ідентифікаційного коду власника (співвласника) нерухомого майна;
  • довіреність, завірена нотаріально, про представлення інтересів клієнта в відповідних органах.

А також відвідування всіх потрібних державних установ замість Вас, щоб Ви змогли прийти й просто на руки забрати дублікат документів на об’єкт Вашої нерухомості.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.