Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Супроводження участі у тендері

5000 грн

Супроводження участі у тендері, Тендерне супроводження, ПРОЗОРРО

Участь у тендері - один із кращих способів розширити ринок збуту, покращити стан свого бізнесу та вийти на новий рівень розвитку. З 2015 року можливостей для бізнесу стало ще більше, адже торги перейшли в формат електронних закупівель, і стало значно простіше знайти для себе найбільш підходящі заявки та прийняти участь в конкурсі. Але дещо залишилось без змін - труднощі в підборі найкращої пропозиції та підготовка вашої заявки для участі в торгах, тому Юридична компанія "ОЛСОН” пропонує Вам якісну професійну допомогу на кожному етапі тендерів.

Участь в тендері на ПРОЗОРО (PROZORROз Компанією ОЛСОН.

Тендерне супроводження від юридичної компанії "OLSON"

Будь-яке підприємство може стати участником електронних закупівель за умови відповідності вимогам замовника. Це відкриває перед вашою компанієї нові ринки збуту, підприємство виходить на новий рівень прибутку і стає більш конкурентоспроможним. Але це все - за умови виграшу. 

Тендерне супроводження від юристів Всеукраїнської юридичної компанії “ОЛСОН” починається саме з моніторингу активних оголошень та тендерів, в яких беруть участь конкуренти. Так, якщо ви ще не визначились, на який із торгів подавати заявку, ми перевіряємо всі наявні пропозиції і пропонуємо вам на вибір лише ті, вимоги яких ви можете задовольнити уже, або після певних незначних змін в роботі вашого підприємства. Після виявлення перспективних замовлень ми переходимо до аналізу відповідності вашої пропозиції вимогам тендерів.

Після цього Юридична компанія “ОЛСОН” допомагає учаснику:

  • Проаналізувати вимоги замовника на предмет дискримінації, незаконності чи некоректності, а за необхідності - вирішити ці питання законним шляхом.
  • Прорахувати ризики та вигоди від участі в тендері.
  • Контактувати із замовником для уточнення умов закупівлі.
  • Підготувати згідно всіх правил та вчасно подати свою заявку.
  • Вчасно підготувати потрібну документацію та представити її в належному вигляді.

Про результати участі в закупівлі компанія одразу повідомляє вас та надає повний звіт про результати виконаної роботи.

Державні закупівлі, участь у тендерних закупівлях, супровід від професіоналів ОЛСОН ЛЬВІВ.

Після виграшу в тендері ми надаємо юридичний супровід під час підписання договору. Якщо ви виконали всі вимоги замовника, але результати закупівлі виявились не на вашу користь, ми підготуємо всі необхідні документи для оскарження результатів торгів в Антимонопольному комітеті, Державній аудиторській службі з метою дискваліфікації переможця тендеру.

Супроводження участі у тендері проводиться зі строгим збереженням комерційної таємниці під час участі в торгах та після них. Конфіденційність гарантована!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що входить в послугу супроводу?

В послугу супроводу входить: 1) аналіз тендерних умов; 2) підготовка документів на тендер; 3) аналіз документації; 4) проходження повної процедури тендерної закупівлі до моменту прийняття рішення;

• Що якщо результати тендеру не на нашу користь?

Ми надаємо повний супровід оскарження рішення по тендеру в досудовому та позасудовому порядку в Антимонопольному комітеті, Державній аудиторській службі з метою дискваліфікації переможця тендеру.