Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Старт-ап Start up консалтинг Львів

договірна грн -

Старт-ап Start up консалтинг Львів

Бажаєте почати власну справу чи проект але не володіїте всіма юридичними та бізнес нюансами, тоді Start up консалтинг від компанії OLSON, саме для тебе. Незважаючи на своє хитке і нетривке становище в економічному світі, Україна все ж таки залишається однією з найбагатших потенціалом країн в частині відкриття та ведення малого бізнесу в багатьох сферах. Банкрутство багатьох потенційних конкурентів або їх вихід з конкурентної арени значно підвищують шанси зайняти своє місце на ринку. Але зворотною стороною медалі все ж, є фінансовий ризик. У цьому випадку на допомогу готові прийти фахівці компанії "OLSON", які допоможуть Вам оригінально представити ідею успішного проекту і втілити його в життя! Звернувшись до нас за допомогою в організації старт-ап проекту, Ви позбавите себе від зайвого ризику вибрати не той шлях і від необхідності вирішувати купу організаційних питань і втрачати дорогоцінний час.

 
Ми підходимо до надання послуги комплексно. У проект старт-апу входить:
  • реєстрація підприємства;
  • відкриття розрахункового рахунку;
  • розробка та затвердження статутних і номенклатурних документів;
  • аналіз перспектив господарської діяльності і частки ринку, що відкривається;
  • розробка та реєстрація бренду;
  • отримання всіх необхідних документів про державну реєстрацію підприємства та взяття його на облік в усіх державних фондах.
Також фахівці компанії «ОЛСОН» готові до співпраці з бізнес проектами що вже стартували . Ми допоможемо Вам відкоригувати і доопрацювати систему управління для досягнення гарантованого результату.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що входить до послуги "Старт-ап консалтинг"?

До послуги входить: реєстрація підприємства; відкриття розрахункового рахунку; розробка та затвердження статутних і номенклатурних документів; аналіз перспектив господарської діяльності і частки ринку, що відкривається; розробка та реєстрація бренду; отримання всіх необхідних документів про державну реєстрацію підприємства та взяття його на облік в усіх державних фондах.

• Чому Старт-ап консалтинг важливий?

Наші спеціалісти допоможуть Вам зрозуміти з чого розпочати бізнес, які механізми отримання прибутку, перспективи, сильні сторони, пасиви і активи. Звернувшись до нас за допомогою в організації старт-ап проекту, Ви позбавите себе від зайвого ризику вибрати не той шлях і від необхідності вирішувати купу організаційних питань і втрачати дорогоцінний час.