Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Шлюб з іноземцем в Україні

10 000 грн від 1 дня

Шлюб з іноземцем в Україні, Шлюб за добу Львів

Шлюб представляє добровільний союз між жінкою та чоловіком, який зареєстрований працівником РАЦСу. Одружуватися на території України можуть вступати в шлюб можуть вступати громадяни України, особи без громадянства та іноземці.

Зареєструвати Шлюб за добу Львів справа не із простих. Реєстрація шлюбу в Україні з іноземцем вимагає дотримання цілого ряду формальностей, які не завжди всім зрозумілі, особливо іноземцям. Пов'язано це не лише з мовним бар'єром, а й з відмінностями у законодавстві.

Для того щоб зареєструвати шлюб в Україні треба дотриматися ряду умов, серед яких:

  • досягнення обома нареченими повноліття чи отримання права на шлюб за рішенням суду - за заявою осіб, яким виповнилось 16 років;
  • відсутність перешкод для укладення шлюбу. За українським законодавством укладати шлюб не можуть рідні брат і сестра, усиновитель і усиновлений, родичі по прямій висхідній і низхідній лініях;
  • відсутність у особи офіційно зареєстрованого шлюбу з іншою особою.

Також для того щоб шлюб з іноземним громадянином в Україні був законний необхідно підготувати діючий закордонний паспорт з візою та штампами про в’їзд, переклад закордонного паспорту на українську мову, який завірений нотаріально та довідку про сімейний стан, яка засвідчує, що іноземний громадян не перебуває у іншому шлюбі у себе на батьківщині з перекладом на державну мову.

Після чого відбувається процес укладання шлюбу з іноземцем, який в свою чергу складається з декількох дуже важливих етапів, які необхідно пройти дотримуючись букви закону. Тому якщо Ви сумніваєтесь, що зможете самотужки виконати всі вимоги краще буде звернутись за допомогою до фахівців.

І юридична компанія «ОЛСОН» має всі наявні ресурси та можливості для кваліфікованої, якісної, ефективної допомоги щодо укладання шлюбу з іноземцем в Україні. Ми гарантуємо збір пакету документів, можливість прискореної процедури реєстрації шлюбу з іноземцем Львів, вирішення та усунення можливих перешкод та надамо повний супровід.

 Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» - це надійна можливість зекономити час, кошти та сили і отримати Українське свідоцтво про шлюб.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.