Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Придбання та відчуження нерухомості, юридичний супровід угод з нерухомістю

дог. грн дог.

Придбання та відчуження нерухомості, юридичний супровід угод з нерухомістю Львів

В Україні придбання та відчуження нерухомості (квартири, будинку, комерційної будівлі, земельної ділянки) є одними з найпопулярніших операцій з нерухомістю. Незважаючи на те, що такі операції здаються на перший погляд простими та зрозумілими потрібно не забути про часті зміни в законодавстві України, які можуть вносити корективи в даний процес. Також потрібно максимально убезпечити себе та свою власність від шахрайства. Адже натрапивши на аферистів можна понести величезні грошові та моральні збитки.

Відчуження нерухомості - це процес передачі прав власності на неї від однієї особи до іншої за отримання будь-якого матеріального блага чи на безоплатних умовах.

Саме тому будь-яка з таких операцій – це дуже відповідальний крок, який потребує уважності та обізнаності в певних юридичних питаннях. Адже при укладанні угод з нерухомістю, будь то відчуження або оренда, найголовніше - вивчити документи, перевірити й усунути можливі ризики.

Тому якщо Ви сумніваєтесь в власних можливостях і хоче перестрахуватись краще зверніться за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Юридична компанія «ОЛСОН» не перший рік займається питаннями придбання та відчуження нерухомості у Львові. Наші спеціалісти візьмуть на себе всі юридичні питання від аналізу договору, консультації щодо інвестування, збору необхідних документів до безпосереднього підписання договору.

Юридичний супровід угод з нерухомістю у Львові від компанії «OLSON» - це можливість залишити ризики за рамками угоди, заощадити час, який пішов би на вивчення документів, ведення переговорів з контрагентами й т.п.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.