Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Будівельна ліцензія у Львові

від 17 000 грн від 7 днів

Ліцензія на будівельну діяльність у Львові – довірся професіоналам.

Якщо Ви вирішили вести діяльність, пов'язану з будівництвом (не тільки будівель і споруд, а також доріг, тунелів і т.д.), а також з монтажем внутрішніх, зовнішніх інженерних мереж - Ви зобов'язані оформити у відповідному дозвільному органі будівельну ліцензію. На даний момент таку ліцензію видає Державна архітектурно-будівельна інспекція України. Ліцензії, видані даними органом, діють на всій території України.

Ліцензія на будівельну діяльність в Україні

Будівельна ліцензія видається безстроково. Для отримання будівельної ліцензії заявник зобов'язаний подати ряд документів, передбачених Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів IV і V категорій складності, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.2016г. № 256.

! Для отримання будівельної ліцензії нам достатньо отримати лише код та назву вашої компанії.

Як правило, отримання будівельної ліцензії - це певні витрати часу і нервів у підприємців. Звернувшись за оформленням будівельної ліцензії до наших фахівців, Ви можете уникнути бюрократичної тяганини з оформленням і подачею потрібних документів, і по закінчення певного часу отримаєте на руки готовий документ, який дає Вам право на законних підставах займатися будівельною діяльністю.

Термін оформлення ліцензії - до 1 місяця. Є можливість отримання ліцензії за 7 робочих днів.

Ціна договірна. Вартість оформлення будівельної ліцензії залежить від обраних Вами кількості видів робіт згідно з Переліком видів робіт, затверджених Постановою Кабінету Міністрів. Для прорахунку вартості оформлення будівельної ліцензії Ви можете ознайомитися з цим Переліком, визначитися і вибрати необхідний Вам виду робіт, зателефонувати нам і ми прорахуємо Вам вартість оформлення будівельної ліцензії «під ключ».

У нас ви можете отримати:

Будівельну ліцензію у Львові

Будівельну ліцензію в Ужгороді

Будівельну ліцензію у Тернополі

Будівельну ліцензію у Луцьку

Будівельну ліцензію у Хмельницьку

Будівельну ліцензію у Івано-Франківську

Будівельну ліцензію у Рівному

Будівельна ліцензія Львів

Ліцензія на будівництво Львів

! Якщо вам потрібна компанія з ПДВ і ліцензією на Будівельну діяльність у Львові вже зараз – пропонуємо придбати готову компанію.

Юридична компанія ОЛСОН це завжди професіоналізм і оперативність.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.