Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація ПП, Приватного підприємства Львів

1800 грн 2 дня

Реєстрація Приватного підприємства у Львові

Реєстрація Приватного Підприємства - ми ВСЕ зробимо за Вас у Львові

Приватне підприємство  - проста і зручна організаційно-правова форма для ведення бізнесу.

Відмінні риси Підприємства:

  • повноцінна юридична особа;
  • власник  відповідає за зобов'язаннями своїм особистим майном, а податки платить залежно від обраної схеми;
  • для реєстрації потрібно надати юридичну адресу;
  • власник може призначити директора або виконувати його функції самостійно;
  • відкриття ПП  - ваш перший крок до серйозного бізнесу та високих доходів.

Як зареєструвати ПП у Львові (приватне підприємство)?

Якщо реєстрація здається вам складною процедурою або у вас немає часу, звертайтеся до нас. Наші фахівці пояснять вам, як відкрити ПП?, або, якщо захочете, самі виконають за вас всі бюрократичні процедури. Оформлення за допомогою наших фахівців також включає консультацію з приводу назви, видів діяльності (вибираються з КВЕД) і оподаткування.

ЯК відкрити Юридичну особу?

Якщо ви звернетеся до нас, то від вас буде потрібно тільки назва і пакет необхідних документів. Пам'ятайте: назва ПП повинно бути унікальним на території України. Вам треба буде вказати також власника особи, надати його паспортні дані та ідентифікаційний код. Крім того, необхідно надати юридичну адресу (це може бути адреса прописки одного із засновників або адреса орендованого приміщення). Необхідно визначити розмір статутного фонду ПП, а також визначитися з видами діяльності (згідно з КВЕД). Якщо вам здається, що реєстрація - це дуже складно, звертайтеся до нас: наші фахівці вирішать всі ваші проблеми. Більш детальну інформацію про оформлення ПП ви отримаєте під час особистої консультації в нашому офісі.

Для того, щоб ми зареєстрували приватне підприємство, вам треба буде укласти з нами договір на надання послуг і надати нам пакет необхідних документів. Якщо ж ви вирішите провести реєстрацію своїми силами, наші фахівці пояснять вам всі етапи відкриття субєкта в Україні.

Як проходить реєстрація Приватного Підприємства Львів?

Наші співробітники отримують від вас необхідну інформацію і протягом 1-3 робочих днів, підготувавши всі документи, зареєструють ваше Приватне підприємство, поставлять вас на облік в податковій інспекції та пенсійному фонді, допоможуть оформити документи на відкриття рахунку в банку. Оформлення юридичної особи, якщо ви звернулися до нас, не зажадає від вас серйозних витрат.

Відкриття ПП в Україні - це дуже просто, якщо за це візьмуться професіонали!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що таке юридична адреса?

Юридична адреса — це адреса, зазначена в установчих документах будь-якої компанії — юридичної особи і внесена до Єдиного реєстру юридичних осіб. Нею може бути адреса офісу компанії або домашня адреса одного із засновників.

• З чого складається статутний фонд?

Статутний фонд включає загальну вартість активів, внесених учасниками до загального капіталу ПП