Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліквідація через Продаж корпоративних прав у Львові

8000 грн 3 дні

Ліквідація ТОВ Підприємства через Продаж корпоративних прав у Львові  

Ліквідувати Товариство через продаж корпоративних прав, це найшвидший спосіб позбутися неліквідної компанії у Львові.              

Корпоративні права – це сукупність майнових і немайнових прав, які надають їх власнику повноваження на безпосередню участь в управлінні юридичною особою, його господарською діяльністю. Право отримувати прибуток по результатам господарської діяльності, отримати активи підприємства в разі настання ліквідації, виходу зі складу учасників управління чи банкрутства підприємства. А також інші повноваження, які передбачаються статутом юрособи та чинним законодавством України.

Корпоративні права наділені такою самою цивільно-правовою оборотністю як і будь-яке інше майно. Виходячи з цього їх можна дарувати, заставляти, продавати та проводити інші маніпуляції.  

Продаж корпоративних прав Компанії представляє собою вид цивільно-правової угоди, за допомогою якої відбувається перехід прав власності від продавця до покупця.

Але слід розуміти, що відчуження корпоративних прав Львів вимагає від учасників угоди повного дотримування відповідних вимог і обов’язкового виконання всіх етапів, які передбачені чинним українським законодавством.

На перший погляд процедура продажу (ліквідації) корпоративних прав здається зрозумілою та не потребуючою особливих зусиль. Але це не зовсім так, з практичної точки зору, наша юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» провівши велику кількість подібних угод може завірити Вас, що кожна процедура має величний ряд нюансів і чинників, які найкраще врегулювати можуть кваліфіковані спеціалісти.

Тому якщо у Вас виникла необхідність здійснити продаж корпоративних прав у Львові, ЮК «OLSON» з задоволенням допоможе Вам досягти бажаного результату. Ви гарантовано отримаєте компетентну консультацію, повний супровід на протязі всього процесу. Можете бути впевнені, що всі Ваші права будуть захищені, а всі можливі ризики зведені до мінімуму. 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.