Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Політичної партії у Львові

дог. грн дог.

Реєстрація Політичної партії у Львові

Реєстрація політичної партії у Львові

Соціально-громадська активність населення, політична ситуація в країні і що склалася кон'юнктура в системі органів місцевого самоврядування та державної влади дає всі підстави для створення політичної партії.

Практичне розв'язання ряду політичних завдань, основна мета яких не суперечить чинному законодавству країни і не несе загрозу життю і здоров'ю громадян, державним засадам держави сьогодні здійснюється в умовах політичної боротьби. Кожен громадянин країни має право мати власні політичні погляди.

Реєстрація Політичної партії є одним з інструментів реалізації та досягнення політичних цілей, як в довгостроковій перспективі, так і в відповідно до поточного моменту.

Сьогодні у Львові спостерігається активізація окремих верств населення в плані створення політичний рухів і громадських об'єднань на основі самих різних політичних поглядів. Дієву та ефективну допомогу в цьому питанні реально може надати допомогу юриста.

Завдання юриста на даному етапі є досить великий обсяг роботи, пов'язаний з численними організаційними питаннями, з підготовкою документів для офіційної легалізації партій та реєстрації нового об'єднання громадян.

Особливості та нюанси організації і реєстрації партії у Львові

У відповідності до чинного законодавства України, реєстрацією політичних партій і громадських рухів відає Міністерство Юстиції України. Формат політичних партій, умови формування і процес реєстрації визначено в Законі України «Про політичні партії в Україні».

Будь-який громадянин України, який має суспільно-політичними правами суб'єкта, відповідно до Конституції України може стати організатором політичної сили в країні.

Законодавство визначає перелік осіб, які не можуть в силу соціально-суспільного становища і професійної приналежності стати учасниками політичної партії, бути організатором нової нового суб'єкта на політичній карті.

Послуги юриста компанії Олсон в даному випадку дозволять уникнути протиріч з нормами чинного законодавства, створять необхідні умови для нормальної реалізації політичних планів і цілей.

Основною умовою для організації нової партії є добровільна згода громадян на створення нового суб'єкта політичного життя. Для цих цілей досить зібрати 10 тис. Підписів громадян, які згодні з політичною програмою нової партії.

Зареєструвати політичну партію в нашому місті ви можете за допомогою кваліфікованих юристів, завдання яких не тільки здійснювати представницькі функції, але і забезпечити в подальшому нормальну роботу партії.

Звернувшись за підтримкою до професіоналів, ви отримуєте:

  • чітку і грамотну нормативно-правову консультацію з усіх випливають питань;
  • докладну інструкцію дій для організації збору підписів;
  • проходження всіх етапів бюрократичного оформлення партії, аж до її легалізації;
  • представництво партії в органах державної влади і місцевого самоврядування.

Юридична консультація дозволить вам уникнути помилок при заповненні документів, дасть можливість грамотно скласти статут партії, її програму. Наступні дії юриста спрямовані на оформлення всього необхідно пакета документів для повноцінної роботи партії на політичній арені.

Створення республіканських, обласних і регіональних партій є тільки початком офіційної роботи політичного об'єднання громадян. Свідоцтво Мін'юсту про реєстрацію партії видається після ретельної перевірки поданих документів, включаючи склад засновників партії, статут партії і її політичної програми. Розмір і величину реєстраційного збору встановлює безпосередньо Кабінет Міністрів.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Який порядок створення політичної партії?

Порядок створення політичної партії визначений статтею 10 Закону, згідно з якою рішення про створення політичної партії приймається на її установчому з’їзді (конференції, зборах). Це рішення має бути підтримано підписами не менше десяти тисяч громадян України, які відповідно до Конституції України мають право голосу на виборах.

• Хто не може бути членом політичної партії?

Членами політичної партії не можуть бути судді; працівники прокуратури; працівники органів внутрішніх справ; співробітники Служби безпеки України; військовослужбовці; працівники органів державної податкової служби.