Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Досудове регулювання спорів у Львові

дог. грн дог.

Досудове регулювання спорів у Львові

Досудове регулювання спорів- це вирішення конфліктів у позасудовому порядку, тобто до того, як була подана позовна заява, або до того, як почалися судові засідання, і ще можна подати заяву про залишення справи без розгляду. Досудове вирішення справи можливе лише за домовленістю сторін, і воно має багато переваг:

  • Справа вирішується значно швидше, тому що не залежить від графіку судових засідань.
  • Вирішення справи у позасудовому порядкуекономічно вигідне для обох сторін. Позивач скоріше отримує компенсацію завданої матеріальної чи моральної шкоди, упущеної вигоди та ін., а відповідачу не доводиться оплачувати судові сбори,держмито, штрафи та інші платежі.
  • Коли справа вирішується в позасудовому порядку, у сторін більше шансів залишитись у добрих стосунках, хоча іноді до початку розгляду справи це видається неможливим.

Важливі нюанси досудового регулювання

У новій редакції ГПК виключено розділ про регулювання спорів в позасудовому порядку, однак відповідні пункти є в ст 19 ГПК. Згідно вимог щодо досудового вирішення справ, договірний процес фіксується у вигляді листування між сторонами, де одна із них подає листа-претензію зі своїми чіткими вимогами, а інша, в свою чергу, подає свою згоду з наведеними умовами або заперечення, мотивоване тими чи іншими моментами.

В претензії подаються юридично обґрунтовані вимоги без зайвих емоцій та образ. Претензія повинна відповідати всім правилам ділового листування, і тому тут не обійтись без допомоги досвідченого адвоката від Юридичної компанії "ОЛСОН". Адвокат ретельно розгляне деталі справи, проаналізує її та ще до початку листування зможе надати професійну оцінку можливості вирішення справи без її передачі до суду. Спеціаліст юридичної компанії "OLSON" у Львові, складаючи претензію, посилається на відповідні нормативні акти, які роблять вимоги потерпілої сторони законними та обґрунтованими. Також він детально підраховує суму завданих збитків і може аргументовано навести список наслідків, які настають для порушника у разі невиконання його обов'язків, про які згадано в претензії.

Все це допомагає швидко та на зручних для всіх умовах укласти мирову угоду. Однак навіть на цьому етапі Вам може знадобитися допомога юриста у Львові, адже після підписання мирової угоди, вона може стати приводом для подальшого подання позову. Адвокат же надає свій висновок стосовно викладеної проблеми та надасть корисну детальну консультацію щодо плану подальших дій конкретно у Вашій ситуації.

Звертайтеся до Всеукраїнської юридичної компанії "ОЛСОН", наші спеціалісти знайдуть оптимальне рішення для Вашої справи, і ви зможете захистити свої інтереси та водночас обійтись без втомливої судової тяганини.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.