Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Зміна типу акціонерного товариства

грн

Зміна типу акціонерного товариства з ПАТ на ПРАТ

ПАТ і ПРАТ - це не самостійні організаційно-правові форми, тому можна доволі легко змінити тип акціонерного товариства із публічного на приватний. При цьому не виникає необхідності повідомляти про наявні зміни кредиторів, складати акт передачі чи затверджувати план перетворення, адже така зміна не вважається перетворенням.

Все, що потрібно зробити для зміни  типу АТ - провести державну реєстрацію змін, попередньо внісши відповідні зміни до статуту. Щоб справитись із цією процедурою без зайвих складнощів та в точній відповідності до норм законодавства, зверніться за професійною юридичною допомогою до ЮК "ОЛСОН ЛЬВІВ".

Змінити тип АТ простіше і вигідніше, ніж перетворюватись

Справа в тому, що після перетворення на компанію накладається зобов'язання по переоформленню земельних ділянок на право оренди. Якщо просто змінюється тип АТ, можна продовжувати користуватись уже діючими актами на право постінойного користування вибраними земельними ділянками. Очевидно, що перший сценарій обходиться компанії значно дорожче.

Ще одна причина скористатись можливістю змінити, а не перетворювати тип АТ - необхідність всім акціонерам стати засновниками нового товариства. Іноді відновити потрібну інформацію про акціонерів майже неможливо. Набагато простіше і швидше пройти процедуру зміну типу акціонерного товариства, тим паче що це відбувається без зайвих проблем, а інформація в Центральному депозитарії оновлюється автоматично.

ПрАТ і ПАТ: чому організації змінюють тип діяльності?

Для зміни типу АТ є ще декілька суттєвих причин. Так, ставши ПрАТ, можна складати звітність за національним стандартом, а не за критеріями МСФЗ. Та і вартість публікації річної звітності виявляється в декілька разів дешевшою. Отже, уже цих моментів достатньо для оптимізації фінансів компанії.

Крім того, склад органів ПрАТ спрощується, з'являється можливість не створювати комітети для наглядової ради, діє менше вимог щодо процедури голосування, а на сайті організації закон вимагає публікувати лише окремі звіти і повідомлення про проведення зборів.

Алгоритм зміни типу товариства:

  • Звернення до всеукраїнської юридичної компанії “Олсон Львів”, отримання консультації та створення нового статуту і всіх необхідних положень
  • Проведення зборів акціонерів теж відбувається за допомогою ЮК “Олсон”, і тому цей процес відбувається максимально швидко та чітко регламентовано.
  • Після підготовки документальної бази, ми переходимо безпосередньо до держреєстрації зміни типу акціонерного товариства у Львові та внесення змін до НДУ.
  • Процедура завершується заміною глобального сертифікату, після чого компанія може переходити до діяльності за новими стандартами та вимогами.

Всеукраїнська юридична компанія “Олсон” у Львові надає повний пакет послуг щодо супроводу зміни типу товариства із публічного на приватний. Можливе здійснення процедури “під ключ” або допомога в здійсненні певних етапів цієї процедури.

Звертайтеся!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чи є зміна типу діяльності перетворенням?

Зміна типу товариства з приватного на публічне або з публічного на приватне не є його перетворенням.

• Як замовити послугу?

Замовити зміну ви можете наступними способами: 1 Замовити послугу зміни на сайті; 2 Зателефонувавши за телефоном 0677552556; 3 Написавши нам на Viber, WhatsApp, Telegram; 4 В нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Тершаківців 2а, оф. 110; 5 Написати нам на пошту olsonlviv@gmail.com