Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Запрошення (приватне/бізнес) в Україну для іноземців

1000 грн 1 день

Запрошення (приватне/бізнес) в Україну для іноземців у Львові                                                                 

Запрошення приватне чи бізнес іноземного громадянина в Україні представляє собою  документ встановленого зразка, який дає іноземному громадянину чи особі без громадянства право отримати візу для в'їзду в Україну.

Запросити іноземця до України можна за приватним або бізнес запрошенням.

Запрошення іноземця від юридичної особи (бізнес запрошення) – являє собою документ, що виступає базою для оформлення в дипломатичному представництві або консульстві України за кордоном короткострокової візи типу С, яка дозволяє в'їзд в Україну, оформлений на фірмовому бланку.

Що стосується бланку для запрошення, то на ньому повинно міститись номер компанії в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, реєстраційний номер дата і підпис уповноваженої особи з відбитком печатки. А також дані особи, яка запрошена та зобов'язання юридичної особи взяти на себе можливі витрати, пов'язані з перебуванням і виїздом з України запрошеної особи.

Приватне або гостьове запрошення в Україну іноземцівє підставою для отримання іноземними громадянами гостьової візи. Такий вид віз призначений для осіб, які планують приїхати в Україну для того щоб відвідати своїх родичів, близьких, друзів або бажають вступити в шлюб з громадянином України.

Оформлення запрошення повинно оформлюватись громадянином в органах ДМС за місцем проживання, а це є не завжди зручно, особливо, коли особа перебуває закордоном. Також особі необхідно підтвердити платоспроможність на випадок депортації гостя або оплати непередбачених витрат і т.д. Виходячи з таких ризиків краще буде звернутись до спеціалістів.

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН»із задоволенням допоможе в отриманні приватного або бізнес запрошення для іноземного громадянина у Львові. Наші спеціалісти докладуть максимум зусиль і вже за один день запрошення буде готове.

Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» надасть консультації, переклад необхідних документів, комплексний підхід та супровід. 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.