Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Злочини проти життя і здоров'я

від 1000 грн дог.

Злочини проти життя та здоров'я, Адвокат

Складнощі в розслідуванні злочинів проти життя і здоров'я у Львові

Злочини проти життя та здоров'я вважаються одними з самих важких, адже ведеться посягання на те, що часто вже неможливо заповнити.

Нерадісний список таких злодіянь включає посягання на життя, нанесення каліцтв, тортури, побої, доведення до самогубства і так далі. Слід зазначити, що такі випадки відбуваються як за чиїмось наміру, так і не спеціально, а також в стані афекту або під дією наркотичних речовин.

Адвокат нанесення легких тілесних ушкоджень

Національна поліція України займається розслідуванням такого роду злочинів. Однак не завжди зберігається впевненість, що саме розслідування буде проведено в повній мірі компетентними фахівцями, які будуть професійно та об'єктивно ставитися до справи.

Адвокат нанесення середньої тяжкості та важкі тілесні ушкодження

Іноді таке слідство не дозволяє з точністю визначити винного в скоєнні злочину, адже цього може перешкодити безліч неврахованих з якої-небудь причини чинників. Також часто бувають випадки, коли навмисно висувається обвинувачення за найважчою статті законодавства, і абсолютно не беруться до уваги можливі пом'якшувальні обставини. Наприклад, людина робить ненавмисне заподіяння шкоди здоров'ю, а судять його за умисне. При цьому думка суддів стає упередженим. Таким чином, вони абсолютно ігнорують доводи підсудного, керуючись виключно власними міркуваннями.

Важливість грамотного захисту

Справитися з тиском з боку слідства і суду під силу тільки професіоналові своєї справи, тобто досвідченому адвокату. Лише грамотний юрист, керуючись нормами закону, зможе захистити клієнта від упередженості звинувачення, пом'якшити вирок або ж довести невинність. В інтересах адвоката - точно з'ясувати всі обставини злочину, і зрозуміти, чи було воно скоєно взагалі. Потрібно чітко розмежовувати просту необережність від навмисності, а зробити це часом буває складно.

Основним завданням юриста компанії Олсон у Львові стане опрацювання грамотної захисної лінії, в якій будуть враховані всі можливі варіанти розвитку ситуації і її непередбачених поворотів. Він повинен правильно підготувати клієнта до допиту, а на протязі всього справи - збирати докази, які допоможуть виправдати підзахисного. Лише фахівець своєї справи може встановити відсутність причинно-наслідкового зв'язку між діями обвинуваченого і самим досконалим злочином. Величезний вплив надають навіть такі чинники, як мотив і мета людини.

Адвокат - гарантія свободи

Отже, слідуючи з усього перерахованого вище, стає ясно, що в такій складній справі, як захист за злочинами проти життя і здоров'я, без допомоги юриста не обійтися. Юридична компанія Олсон у Львові з увагою поставиться до клієнта, надаючи грамотно побудовану захисну стратегію. Адвокати Олсон мають безліч сертифікатів, що підтверджують їх високу кваліфікацію. В активі юриста - достатня кількість виграних справ, щоб з упевненістю сказати - Ваш випадок виявиться в надійних руках, незалежно від його складності.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.