Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Представництво інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на земельні ділянки

дог. грн дог.

Представництво інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на земельні ділянки у Львові, Області та Західному Регіоні!

Процес оформлення прав на земельну ділянку являє собою складний юридичний процес, який складається з певних етапів та потребує відповідних знань. Саме тому оптимальним варіантом буде звернення до компетентних фахівців, які зможуть пояснити детальний механізм оформлення прав на земельну ділянку та запропонують взяти на себе всі зобов’язання процедури оформлення без Вашої безпосередньої участі. Такий підхід допоможе уникнути бюрократичної тяганини, заощадить дорогоцінний час та нерви.

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» представить Ваші інтереси в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на земельні ділянки. Наші кваліфіковані юристи нададуть вичерпні консультації, гарантують всебічну правову підтримку, юридичний захист та візьмуть на себе зобов’язання з підготовки, подачі документів тощо.

Для того щоб стати повноправним власником земельної ділянки необхідно оформити права власності на неї. Під правом власності на земельний об’єкт відповідно до ст. 78 ЗКУ розуміють можливість власники вільно володіти, використовувати, розпоряджатися землею на власний розсуд. Власник земельної ділянки може вільно вирішувати як використовувати земельний об’єкт відповідно до цільового призначення землі та не ігноруючи права інших громадян.

Земельні ділянки в обов’язковому порядку підпадають під державну реєстрацію в земельному кадастрі. Керуючись чинним законодавством України особа отримує право на земельний об’єкт тільки з того моменту, як до державного реєстру були внесені відповідні відомості про земельну ділянку.

Державну реєстрації земельного об’єкта проходять без винятку фізичні особи, юридичні особи, іноземні громадяни, особи без громадянства.

Процес оформлення прав на земельну ділянку має послідовні етапи та складається з багатьох процедур. В залежності від того, де знаходиться земельний об’єкт та від планів власника на неї необхідно звертатися до відповідних органів. Це буває надзвичайно складно і дуже часто власник землі отримує відмову та повинен проходити процедури раз за разом.

 Наші досвідчені фахівці візьмуть на себе представництво Ваших інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на земельні ділянки. Під представництвом інтересів варто розуміти сукупність юридичних послуг, спрямованих на досягнення позитивних результатів, які необхідні клієнтові при розв’язанні питань і суперечностей, що виникають в процесі взаємодії з державними та органами місцевого самоврядування.

Звертаючись до нас за юридичною допомогою кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід, комплексні консультації, розв’язання поставлених задач та доручень в максимально можливі короткі строки. Знання всіх особливостей і нюансів законодавства та практичний досвід наших спеціалістів дозволяють успішно представляти інтереси клієнтів в податкових, митних, органах законодавчої та виконавчої влади, адміністрації та інших органів державної влади.

Представництво інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування в процесі оформлення прав на земельні ділянки може містити:

  • Попереднє вивчення, аналіз та правову оцінку документів на земельний об’єкт;
  • складання необхідних документів (заяв, скарг, заяв);
  • подача й отримання документів в органи державної влади й органів місцевого самоврядування;
  • оскарження рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування до вищих інстанцій;
  • правовий захист інтересів.

Юридична компанія «ОЛСОН» з задоволенням представить Ваші інтереси та процес оформлення прав на земельну ділянку пройде без втрати дорогоцінного часу та зайвих переживань.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.