Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Перевірка забудовника

3500 грн від 1 дня

Перевірка забудовника, Новобудови, Правовий Аналіз Львів

Інвестування коштів у нерухомість являє собою один із найважливіших етапів у житті кожної людини. Адже купівля нерухомості передбачає вкладання чималої суми грошей. Саме тому необхідно підійти до цієї події зі всією серйозністю та відповідальністю. А для цього не буде зайвим перевірити об’єкт, забудовника. Можна спробувати самостійно розібратися у цьому питанні, але такий підхід не завжди виправдовує очікування. Тому для того, щоб не втрачати зайвий час, не псувати нерви та не втрати власні кошти краще за все звернутися до досвідчених експертів, перевірка новобудови у вашому місті.

Юридична компанія «Олсон» має за плечима чималий досвід роботи у даній сфері та зможе швидко й ефективно розв’язати питання з перевірка забудовника Львів. Наші кваліфіковані фахівці нададуть комплексну допомогу, починаючи з консультацій, швидкого, але ретельного аналізу всіх необхідних документів та закінчуючи наданням висновків щодо можливих ризиків.

 Перевірка забудовника нашими спеціалістами допоможе уникнути цілої низки можливих ризиків при купівлі житла, серед них можуть бути наступні:

  • незаконні схеми інвестування грошей у нерухомість;
  • судові арешти – житло може перебувати у процесі судових розглядів між учасниками будівництва чи іншими особами/організаціями;
  • продаж об’єкта одразу декільком покупцям – недобросовісний продавець підроблює документи для того, щоб продати житло, у якого вже є власник;
  • афери з нерухомістю – аферисти пропонують підписати підроблені документи, які не мають жодного відношення до нерухомості, яка продається;
  • нерухомість знаходиться у банківській заставі – продають об’єкт нерухомості, який побудований на кредитні гроші. Якщо кредит не виплачений забудовником, то житло переходить у власність банку;
  • неправильне оформлення документів – продавець свідомо/не свідомо вносить помилкові положення у пункти договору, які у майбутньому можуть стати підставою визнання угоди недійсною;
  • купівля неприватизованого об’єкта нерухомості;
  • недобросовісний «чорний» нотаріус – коли продавець пропонує свого нотаріуса, який може провернути угоду так, що об’єкт нерухомості залишиться у чужих руках;
  • у квартирі/будинку прописані інші особи (малолітні, неповнолітні діти чи зареєстровані юридичні адреси приватних компаній) і від покупця приховають цю інформацію;
  • підводні камені приховані у договорі купівлі-продажу – основна проблема полягає у пунктах договору, які допускають прострочення введення в експлуатацію будинку, накладення санкцій і штрафів тощо.

Це лише невеликий перелік ризиків з якими Ви можете зіштовхнутися інвестуючи кошти у житло. Саме тому наші послуги полягають у скрупульозній перевірці забудовника й перевірка об'єкта нерухомості з повним правовим супроводом при укладанні угоди купівлі-продажу та придбанні об'єкта будівництва із запевненням у нотаріуса.

Наші фахівці гарантують ретельний і швидкий аналіз правовстановлюючих документів, законності права придбання та відчуження нерухомості власників, перевірка на наявність арештів на відчуження майна, наявності обтяжень, обумовлених зобов'язальними, громадськими структурами, речовими правами, перевірку на наявність прав на майно (нерухомість) третіх осіб (перевірка юридичної чистоти).

Також перевіримо права забудовника на здійснення будівельних робіт, схеми інвестування у будівництво, виявимо та усунемо ризики шляхом внесення необхідних змін тощо.

Ми здійснимо перевірку майнових прав у новобудовах, будинках, права власності на квартиру/кімнату/будинок, земельну ділянку, комерційну нерухомість тощо.

Юридична компанія «Олсон Львів»має необхідні можливості та інструменти для того, щоб у найкоротші строки зібрати всю необхідну інформацію щодо будь-якого забудовника, зареєстрованого на території України. Окрім цього завдяки багаторічному досвіду роботи, ми маємо власну внутрішню базу недобросовісних забудовників.

Ми надаємо послуги корпоративним клієнтам, які займаються будівельним бізнесом чи девелоперською діяльністю, приватним інвесторам, які мають намір придбати житло чи комерційну нерухомість.

Юридична перевірка забудовника та об’єкта нерухомості нашими досвідченими фахівцями – це стовідсоткова гарантія того, що Ви зможете безпечно вкласти кошти у будівництво об'єктів житлової нерухомості, придбати житло чи інший комерційний об’єкт нерухомості.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.