Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Ліцензія на транспортні перевезення пасажирів

від 7000 грн 1 міс.

Ліцензії на здійснення транспортних перевезень у Львові

Для того щоб надавати на території України транспортні послуги, необхідно пройти ряд процедур і отримати ліцензію. При цьому можна отримати як ліцензію на внутрішні перевезення, так і на зовнішні. Під внутрішніми автомобільними перевезеннями розуміється надання послуг з перевезення вантажів, пасажирів і багажу по території країни. Зовнішніми перевезеннями називаються ті ж послуги, але при цьому вантажі - пасажири і багаж - переміщаються за межі України. При отриманні ліцензії необхідно, щоб транспорт і водії, які будуть здійснювати перевезення, відповідали деяким вимогам.

Уклавши договір на юридичний супровід компанія Олмон у Львові допоможе вам правильно вести свою комерційну діяльність, уникаючи штрафів і покарань.

Ліцензія на перевезення

Перелік цих вимог встановлено законом. Отже, щоб отримати ліцензію на внутрішні перевезення, автомобілі повинні бути зареєстровані в органах Державної автоінспекції, також вони повинні пройти техогляд, на підтвердження чого видається відповідний талон. Якщо транспорт знаходиться в оренді або переданий за дорученням, то перевізник зобов'язаний мати тимчасові реєстраційні талони.

Абонентське обслуговування підприємств на сьогоднішній день одна з найбільш затребуваних послуг, так як дозволяє економити час, сили і ваші фінанси.

При отриманні ліцензії на зовнішні перевезення крім перерахованих документів необхідна наявність свідоцтва, що підтверджує допуск дорожнього транспортного засобу до перевезень, захищених митної печаткою і пломбами вантажів за кордон, а також контрольний пристрій під назвою тахограф.

Водії, які залучаються до надання таких послуг, повинні мати посвідчення на право керування автомобілем необхідної категорії національного або міжнародного зразка та довідку про те, що ними був пройдений обов'язковий медичний огляд.

При подачі заяви на отримання даного виду ліцензії подаються такі документи:

  • відомості про наявність у заявника умов, необхідних для того щоб підтримувати відповідне технічним нормам стан транспортних засобів і для проведення медичного огляду водіїв. При відсутності таких умов необхідно укласти договори на обслуговування транспортних засобів і проведення медоглядів з відповідними установами;
  • копія документа, який підтверджує наявність у особи, яка відповідає за експлуатації транспортних засобів, відповідної освіти (це необхідно для підприємств, що мають автопарк більше 10 автомобілів);
  • Список транспортних засобів, які будуть використовуватися заявником. При цьому повинні бути вказані тип, марка, номер держ. реєстрації, повна маса або кількість перевезених пасажирів, а також роки випуску автомобілів, номери свідоцтв про держ. реєстрації транспортного засобу або тимчасових реєстраційних талонів;
  • завірені самим заявником копії документів, що підтверджують кваліфікацію та своєчасність проходження медогляду водіїв, які працюють за наймом у перевізника;
  • завірені копії документів про те, що перевізник пройшов процедури обов'язкових видів страхування;
  • копія документа, що підтверджує те, що водіями були закінчені спецкурси міжнародних перевізників у відповідних установах (їх перелік встановлено Мінтрансом) і / або відповідні курси для водіїв, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.