Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Експертиза готовності об’єктів будівництва у Львові

дог. грн дог.

Експертиза готовності об’єктів будівництва у Львові

Будівництво будь-яких об’єктів являє собою дуже складну і копітку справу. Тому дуже важливо в процесі будівництва чітко дотримуватись серії законів та норм, які спеціально розроблені для регулювання діяльності в цій галузі. Адже неграмотно спроектовані і збудовані об’єкти будівництві можуть нанести величезні збитки, в тому числі і фінансові.

Ступінь готовності зведеного об’єкта до введення його в експлуатацію повинна підтверджуватися експертним висновком, виданого на підставі проведеного дослідження.

Для процедури здачі об'єкта в експлуатації закінчених об'єктів створюється спеціальна приймальна комісія.

Вона складається з:

  • представників замовника;
  •  підрядника;
  •  представників субпідрядних організацій;
  •  органів державного нагляду за будівництвом;
  •  представників проектної організації.

Експертиза готовності об’єктів будівництва потребує величезної підготовки та відповідальності. Адже від експертизи залежить подальша доля об’єкта. Саме тому її треба з першої спроби провести на якісному рівні.

Для роботи спеціальної комісії надається повний пакет проектної та виконавчої документації, яка необхідна для прийняття об'єкта.Це поле відповідальності генерального підрядника і замовника. Документи не повинні містити помилок, бо помилки в документації можуть призвести до відхилення цього пакета і перенесення процедури введення об'єкта в експлуатацію на невизначений термін.

Для проведення експертизи готовності об’єктів будівництва проводитися дуже багато відповідальної роботи по документації, перевірці обладнання, устаткування, усуненню проблем, недоробок, прогалин, проводиться безліч перевірок.

Після всіх цих перевірок і досліджень готується експертний висновок, в якому детально описується стан об'єкта, на предмет його готовності до приймання в експлуатацію.

Якщо є які-небудь недоробки, брак або відступу від проекту, видається експертний висновок про неповну готовність об'єкта до здачі в експлуатацію, до якого додається перелік виявлених дефектів і недоробок.

Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» надає кваліфіковану допомогу по проведенню експертизи готовності об’єктів будівництва у Львові. Наші фахівці мають величезний досвід, компетентність і інструментарії для успішного проходження процедури з мінімальною втратою часу та коштів з Вашого боку.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.