Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Отримання статусу волонтерської організації

дог. грн дог.

Отримання статусу волонтерської організації

Сьогодні питання отримання статусу волонтерської організації Львів цікавить чималу кількість громадян, оскільки багато хто наразі займається волонтерською діяльністю, а саме проводить збори коштів для потреб армії, вимушених переселенців, займаються перевезенням необхідних товарів, вивезенням людей і тварин з небезпечних районів України. Деякі волонтери приєднуються до громадських, благодійних організацій, а деякі планують створити власні волонтерські об’єднання.

 Волонтерська організація – це юридична особа, діяльність якої здійснюється без мети отримання прибутку. Подібні організації в обов’язковому порядку повинні отримати статус згідно з вимогами законодавства. Наша компанія пропонує юридичні послуги з отримання статусу волонтерської організації. Звертаючись до нас, ви зможете розвантажити себе необхідністю підготовки документів, зверненню до державних органів, а сконцентруватися на волонтерській діяльності. Наші кваліфіковані фахівці нададуть повний комплекс послуг.

Для отримання статусу волонтерської організації необхідно звернутися до Міністерства соціальної політики України з відповідною письмовою заявою.

Заява подається від імені юридичної особи, яка хоче отримати статус і повинна містити:

  • назву юридичної особи;
  • місцеперебування юридичної особи;
  • номери телефонів для зв’язку, а також адреса електронної пошти, офіційного веб-сайту та інших засобів зв’язку, якщо такі є в наявності;
  • поштову адресу.

Крім того, до письмової заяви необхідно надати завірену копію статуту юридичної особи та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Після того як будуть надані всі необхідні документи Міністерство прийматиме рішення про надання статусу чи про вмотивовану відмову в  наданні  цього  статусу. Терміни на прийняття рішенні складають 5 робочих днів з того моменту, як була подана заява. Рішення надається юридичній особі в письмовому вигляді.

Відмова може бути надана у разі неподання документів та інформації, визначених чинним законодавством. Наші досвідчені фахівці зможуть підготувати всі необхідні документи в стислі строки, подати до Міністерства, що зведе можливість відмови до мінімуму.

Звертаючись до нас, кожен клієнт отримає розгорнуті консультації, пояснення, відповіді на питання та професійну правову допомогу.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.