Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація Державного підприємства

дог. грн дог.

Реєстрації Державного підприємства

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» надає професійну допомогу в питання реєстрації підприємств різних організаційно-правових форм. Тому звертаючись до нас за допомогою у реєстрації Державного підприємства Ви гарантовано отримаєте професійні консультації щодо процедури реєстрації, підготовки документів та відповіді на інші супутні питання.

Державне підприємство може бути створене тільки державою в особі уповноважених органів. Державне підприємство може мати лише одного засновника, він виділяє кошти, формує капітал та займається подальшими питаннями діяльності підприємства та його ліквідації.

Держава у свою чергу слідкує за діяльністю підприємства через уповноважений орган, а безпосереднє управління здійснюється керівником, якого призначає вищий орган.

Створення Державного підприємства Львів можна в формі казенного чи комерційного. Але в незалежності від того яку форма обрати обов’язково треба пройти процедуру державної реєстрації. Вона передбачає певну процедуру, яка потребує часу, відповідних знань.

Тому аби все пройшло швидко та вдало краще буде звернутися за допомогою до професіоналів. Фахівці юридичної компанії «ОЛСОН ЛЬВІВ» візьмуть на себе зобов’язання по реєстрації Державного підприємства.

До реєстратора необхідно подати наступний пакет документів, який складається з:

  • реєстраційної картки відповідного зразка;
  • установчих документів (2 примірники);
  • рішення про утворення підприємства, його має винести засновник;
  • паспорту та довіреності, в разі коли документи подаються представником.

Після проведення держреєстрації надається виписка.

Співпрацюючи з нами процедура реєстрації Державного підприємства  не викличе у Вас жодних проблем. Наші кваліфіковані юристи мають достатній досвід для розв’язання питання реєстрації без затримок.

Фахівці компанії допоможуть з вибором найменування, з підготовкою установчих документів, відкриттям рахунку в банку, збором документів для подачі в державний реєстратор, виготовленням печатки та інших необхідних кроків для реєстрації підприємства.

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» гарантує швидку, професійну реєстрацію ДП за помірною ціною.

 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Що таке державне підприємство?

Державне підприємство — підприємство, що діє на основі державній власності, або підприємство, у статутному капіталі якого частка державної власності становить 50 і більше відсотків.

• У яких формах може створюватись державне підприємство?

Казенного чи комерційного підприємства.