Укр Рус Eng

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна
ОЛСОН » Послуги » Корпоративне право » Підтримка (Зміни) » Розробка та вичитка договорів (контрактів)

Розробка та вичитка договорів (контрактів)

від 500 грн від 1 год.

Розробка та вичитка договорів (контрактів) у Львові

Всеукраїнська юридична компанія Олсон пропонує послуги кваліфікованих юристів з розробки проектів і складання договорів Львів. В рамках угоди про надання правової допомоги ми готові виконати для своїх клієнтів наступні дії:

• розробка проекту та складання договору;

• правова експертиза договору, складеного контрагентом, на предмет визначення відповідності його умов нормам чинного законодавства, а також оцінка умов договору з точки зору дотримання інтересів клієнта;

• аналіз документації до договору, розробка і складання додаткових угод;

• перевірка юридичної чистоти переходу прав на об'єкти майбутньої угоди, а також оцінка ризиків, пов'язаних з укладенням договору та розробка пропозицій по зведенню їх до мінімуму, з наданням клієнтові мотивованого висновку;

• встановлення істотних умов і найбільш важливих аспектів угоди.

Складання договору, що захищає ваші інтереси- це одна з найважливіших завдань в умовах ринку, коли розроблені вами договори укладаються з великим числом осіб, про яких заздалегідь невідомо, чи будуть вони добропорядними контрагентами або шахраями. Одного разу складений договір може застосовуватися десятками років, і тільки через якийсь час дати знати про свої вразливі місця, коли з'являться перші претензії контрагентів.

У цих умовах кожна компанія повинна думати про грамотному складанні договорів, їх всебічної правової опрацюванні. Зокрема, при розробці договорів необхідно враховувати такі моменти:

- розробка договорів з урахуванням захищеності від претензій контрагентів. Дуже часто в практиці юридичних осіб застосовуються договори, слабо або зовсім не захищають компанію, компанія стає вразливою для претензій і позовів контрагентів.

- складання текстів договорів, що встановлюють реальну відповідальність контрагентів за невиконання зобов'язань. На жаль, часто зустрічається формулюванням щодо відповідальності контрагентів є «сторони несуть відповідальність за порушення умов договору відповідно до чинного законодавства». Таке формулювання в складеному договорі ніяк не може забезпечити для вас реальну можливість накладення санкцій на контрагента, оскільки будь-які збитки за договором ви будете зобов'язані доводити письмовими доказами. Якщо ж йти правильним шляхом і встановлювати неустойки за різні порушення, то в цьому випадку вам доводити збитки не потрібно, достатньо самого факту порушення, свою невинність зобов'язаний доводити контрагент;

- складання договорів повинно здійснюватися таким чином, щоб розроблені договори передбачали порядок та терміни приймання товару за якістю і кількістю (для договорів купівлі-продажу та поставки), так як цей момент часто призводить до суперечок між сторонами, коли раптом через місяць після поставки товару покупець заявляє, що він тільки що перевірив товар і знайшов в ньому істотні недоліки;

- розробка договорів повинна проводитись з обов'язковим врахуванням в положеннях договору підсудності справи, бажано завжди вказувати підсудність за місцем знаходження вашої компанії, щоб вам не потрібно було їхати в інший регіон при наявності судового спору.

Це тільки кілька правил, які потрібно враховувати при розробці договору (правила складання договору), існують сотні інших моментів, що враховуються професійними юристами.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

  • код ЄДРПОУ / копія виписки
  • копія довідки про відкриття рахунку / рахунків
  • копія свідоцтва / витягу з реєстру платника податків

ПОРЯДОК РОБОТИ:

  • Визначення істотних умов правовідносин (угоди).
  • Узгодження типу договору.
  • Підписання технічного завдання, внесення передоплати.
  • Складання проекту договору (додатків, доп. Угод).
  • Передача готових документів у встановлений термін.
  • Повна оплата послуг.

Звертайтеся до юристів - професіоналів, які мають багаторічний стаж розробки різних видів договорів і договірної роботи – в ЮК Олсон, ми надамо грамотну допомогу в складанні хорошого договору!!!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.