Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Розробка та вичитка договорів (контрактів)

від 500 грн від 1 год.

Розробка та вичитка договорів (контрактів) у Львові

Всеукраїнська юридична компанія Олсон пропонує послуги кваліфікованих юристів з розробки проектів і складання договорів Львів. В рамках угоди про надання правової допомоги ми готові виконати для своїх клієнтів наступні дії:

• розробка проекту та складання договору;

• правова експертиза договору, складеного контрагентом, на предмет визначення відповідності його умов нормам чинного законодавства, а також оцінка умов договору з точки зору дотримання інтересів клієнта;

• аналіз документації до договору, розробка і складання додаткових угод;

• перевірка юридичної чистоти переходу прав на об'єкти майбутньої угоди, а також оцінка ризиків, пов'язаних з укладенням договору та розробка пропозицій по зведенню їх до мінімуму, з наданням клієнтові мотивованого висновку;

• встановлення істотних умов і найбільш важливих аспектів угоди.

Складання договору, що захищає ваші інтереси- це одна з найважливіших завдань в умовах ринку, коли розроблені вами договори укладаються з великим числом осіб, про яких заздалегідь невідомо, чи будуть вони добропорядними контрагентами або шахраями. Одного разу складений договір може застосовуватися десятками років, і тільки через якийсь час дати знати про свої вразливі місця, коли з'являться перші претензії контрагентів.

У цих умовах кожна компанія повинна думати про грамотному складанні договорів, їх всебічної правової опрацюванні. Зокрема, при розробці договорів необхідно враховувати такі моменти:

- розробка договорів з урахуванням захищеності від претензій контрагентів. Дуже часто в практиці юридичних осіб застосовуються договори, слабо або зовсім не захищають компанію, компанія стає вразливою для претензій і позовів контрагентів.

- складання текстів договорів, що встановлюють реальну відповідальність контрагентів за невиконання зобов'язань. На жаль, часто зустрічається формулюванням щодо відповідальності контрагентів є «сторони несуть відповідальність за порушення умов договору відповідно до чинного законодавства». Таке формулювання в складеному договорі ніяк не може забезпечити для вас реальну можливість накладення санкцій на контрагента, оскільки будь-які збитки за договором ви будете зобов'язані доводити письмовими доказами. Якщо ж йти правильним шляхом і встановлювати неустойки за різні порушення, то в цьому випадку вам доводити збитки не потрібно, достатньо самого факту порушення, свою невинність зобов'язаний доводити контрагент;

- складання договорів повинно здійснюватися таким чином, щоб розроблені договори передбачали порядок та терміни приймання товару за якістю і кількістю (для договорів купівлі-продажу та поставки), так як цей момент часто призводить до суперечок між сторонами, коли раптом через місяць після поставки товару покупець заявляє, що він тільки що перевірив товар і знайшов в ньому істотні недоліки;

- розробка договорів повинна проводитись з обов'язковим врахуванням в положеннях договору підсудності справи, бажано завжди вказувати підсудність за місцем знаходження вашої компанії, щоб вам не потрібно було їхати в інший регіон при наявності судового спору.

Це тільки кілька правил, які потрібно враховувати при розробці договору (правила складання договору), існують сотні інших моментів, що враховуються професійними юристами.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

  • код ЄДРПОУ / копія виписки
  • копія довідки про відкриття рахунку / рахунків
  • копія свідоцтва / витягу з реєстру платника податків

ПОРЯДОК РОБОТИ:

  • Визначення істотних умов правовідносин (угоди).
  • Узгодження типу договору.
  • Підписання технічного завдання, внесення передоплати.
  • Складання проекту договору (додатків, доп. Угод).
  • Передача готових документів у встановлений термін.
  • Повна оплата послуг.

Звертайтеся до юристів - професіоналів, які мають багаторічний стаж розробки різних видів договорів і договірної роботи – в ЮК Олсон, ми надамо грамотну допомогу в складанні хорошого договору!!!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Які умови договору є істотними?

Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди

• Коли договір набуває чинності?

Договір набирає чинності з моменту його укладення. Сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення. Закінчення строку договору не звільняє сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії договору.