Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація виробничого кооперативу Львів

8000 грн від 5 робочих днів

Виробний кооператив згідно з чинним законодавством України являє собою об’єднання фізичних чи юридичних осіб на основі членства на добровільних засадах. Метою виробничого кооперативу ж здійснення виробничої чи будь-якої іншої господарської діяльності.

Діяльність виробничого кооперативу відбувається шляхом особистої участі його членів, спільне управління та розподіл доходів між членами розподіляється відповідно до прийнятої участі членами в діяльності.

Юридична компанія «ОЛСОН» надає професійні послуги з реєстрації виробничого кооперативу (Львів). Звертаючись до нас, Ви гарантовано зможете зареєструвати виробничий кооператив у Львові швидко та без зайвих клопотів. Наші кваліфіковані фахівці знають усі нюанси та підводні камені процесу, зможуть оперативно допомогти підготувати необхідні документи, подати їх до державних органів реєстрації, оминаючи бюрократичні перешкоди.

Тому, якщо Ви маєте намір створити виробничий кооператив та здійснювати підприємницьку діяльність, тоді наші юристи до ваших послуг.

Рішення про створення виробничого приймається на установчих зборах його учасників. Рішення установчих зборів оформляється протоколом, його підписують голова та секретар.

Перед тим, як звернутися до державного реєстратора необхідно виконати ряд вимог. Серед яких:

  • заповнення реєстраційної картки;
  • сплата державного мита за реєстрацію;
  • підготовка статуту виробничого кооперативу.

Після того, як пакет документів буде підготовлений та переданий до державного реєстратора, реєстрація виробничого кооперативу буде повністю завершена.

Важливо знати, що виробничий кооператив набуває статусу юридичної особи, а, відповідно, може почати займатися господарською діяльністю, тільки після проходження державної реєстрації. Найважливішим документом, який регламентує діяльність, є його статут.

Процедура реєстрації виробничого кооперативу потребує знань, часу, тому краще за все довірити її досвідченим юристам. Юридична компанія «ОЛСОН» надасть всі необхідні послуги для швидкої реєстрації виробничого кооперативу у Львові. Співпрацюючи з нами гарантовано отримаєте позитивний результат в найкоротші строки та позбудетесь бюрократичної тяганини.

Реєстрація виробничого кооперативу у Львові

Послуга доступна в наступних містах Львівської області: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе,Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Східниця, Трускавець.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Чи можуть виробничі кооперативи здійснювати діяльність з метою отримання прибутку?

Виробничі кооперативи провадять господарську діяльність з метою одержання прибутку. Інші кооперативи надають послуги своїм членам, не маючи на меті одержання прибутку.

• Що таке кооперативні виплати?

Кооперативні виплати - частина доходу, що розподіляється за результатами фінансового року між членами кооперативу пропорційно їх участі в господарській діяльності кооперативу у порядку, визначеному рішенням вищого органу управління кооперативу.

• Хто може бути членом кооперативу?

Членами кооперативу можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, юридичні особи України та іноземних держав, що діють через своїх представників, які внесли вступний внесок та пай у розмірах, визначених статутом кооперативу, додержуються вимог статуту і користуються правом ухвального голосу. Членом кооперативу може бути фізична особа, яка досягла 16-річного віку і виявила бажання брати участь у його діяльності.