Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Due diligence (правовий аудит) об’єктів нерухомості, мінімізація ризиків щодо прав на об’єкти нерухомості

дог. грн дог.

Due diligence (правовий аудит) об’єктів нерухомості, мінімізація ризиків щодо прав на об’єкти нерухомості у Львові

Due diligence (правовий аудит) являє собою всебічну правову експертизу, яка повинна проводитися тільки за згодою потенційного контрагента на основі інформації та документів, які були надані, а також на підставі даних реєстрів та інших законних джерел інформації.

Особливо актуальний Due diligence (правовий аудит) об’єктів нерухомості чи прав на неї з метою мінімізації можливих ризиків, які можуть з’явитись в процесі господарської діяльності новим власником об'єкта нерухомості.

В подібних випадках об’єктом дослідження виступають споруди, будівлі, будинки, цілісні майнові комплекси тощо. Саме тому використовується індивідуальній структурований підхід для кожного з перелічених вище об’єктів.

Правовий аудит має вироблені роками методики та етапи з яких можна почерпнути загальну структуру проведення, але завжди треба зважати на індивідуальні особливості, які зазвичай вносять свої корективи:

  1. підготовка до перевірки об’єкта;
  2. збір необхідної інформації;
  3. здійснення аналізу;
  4. оформлення висновків звіту;
  5. прийняття рішення на основі отриманої інформації.

Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» надасть Due diligence (правовий аудит) об’єктів нерухомості, мінімізація ризиків щодо прав на об’єкти нерухомості у Львові запорука того, що Ви не станете жертвою шахраїв і не втратите кошти.

Команда наших юристів з задоволенням проведе ретельний аналіз документів в рамках правового аудиту. Наші фахівці візьмуть на себе всі зобов’язання з підготовки та проведенні аудиту, забезпечать повну конфіденційність і таким чином допоможуть Вам зробити правильні висновки щоб угоди була максимально вигідною та безпечною.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.