Укр Рус Eng

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (067) 755-25-56 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Братів Тершаківців, 2А офіс 110 м. Львів, Україна
ОЛСОН » Послуги » Корпоративне право » Неприбуткові та неурядові організації » Реєстрація релігійної організації у Львові

Реєстрація релігійної організації у Львові

8000 грн 3 міс.

Реєстрація релігійної організації у Львові

У країні, нарівні з цивільними громадськими організаціями, що представляють собою добровільні об'єднання громадян, існує чимало релігійних організацій. Відповідно до українського законодавства добровільне об'єднання громадян на основі власних релігійних вірувань і світогляду вимагає офіційної реєстрації. Право на віросповідання в країні прописано в Основному Законі, в Конституції України. Об'єднання громадян на основі їх релігійних поглядів, принципів, права і обов'язки віруючих в країні регулюється Законом України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Створення релігійної організації, дії якої не будуть суперечити політиці держави, не завдаватимуть шкоди і збитків громадським засадам громадянського суспільства, визначено в Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». У всіх аспектах створення, організації та державної реєстрації об'єднань громадян за релігійним принципом необхідно мати відповідні знання, навички та кваліфікацію. Послуги юриста у Львові на шляху вирішення питань в даному напрямку будуть корисні і принесуть максимальний ефект. Процес реєстрації пов'язаний з рядом необхідних і обов'язкових процедур, які за допомогою юриста можна вирішити досить швидко і кваліфіковано.

Консультація юриста у Львові на шляху створення релігійної громади або організації

За допомогою юриста можна підготувати повний пакет документів, необхідних для проведення реєстраційних заходів. Своєчасна юридична консультація дозволить скласти в правильному і правовому руслі установчі документи, провести збори членів майбутнього релігійного об'єднання. Оформлення релігійної організації передує ряд обов'язкових заходів, мета яких затвердити необхідні положення та принципи майбутнього об'єднання.

Статут релігійної організації та протокол зборів членів майбутньої організації є основними на шляху до легалізації релігійної громади.

Зареєструвати релігійну організацію за допомогою юриста сьогодні у Львові можна значно швидше. Представляти інтереси об'єднання громадян в органах державної реєстрації входить в компетенцію юриста, якого ви можете найняти. Для отримання офіційної легалізації і набуття релігійною громадою правоздатності, досить об'єднання громадян в кількості не менше 10 людини, які сповідують єдині духовні і релігійні принципи. Документи на реєстрацію подаються державному реєстратору на рівні обласних і міських органів державної влади.

Релігійні організації у Львові, мета і завдання яких створити великі релігійні центри, управління, церковні панства і культові організації для отримання офіційної реєстрації в Україні подають документи в Державну комісію у справах релігій. Реєстрація релігійної організації на сьогоднішній день є справою загальноприйнятим і природним, проте послуги кваліфікованого фахівця в юриспруденції вам не завадять.

Юридична компанія Олсон зробить все за вас у найкоротший термін. Звертайтеся!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.