Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Реєстрація релігійної організації у Львові

8000 грн 3 міс.

Реєстрація релігійної організації у Львові

У країні, нарівні з цивільними громадськими організаціями, що представляють собою добровільні об'єднання громадян, існує чимало релігійних організацій. Відповідно до українського законодавства добровільне об'єднання громадян на основі власних релігійних вірувань і світогляду вимагає офіційної реєстрації. Право на віросповідання в країні прописано в Основному Законі, в Конституції України. Об'єднання громадян на основі їх релігійних поглядів, принципів, права і обов'язки віруючих в країні регулюється Законом України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Створення релігійної організації, дії якої не будуть суперечити політиці держави, не завдаватимуть шкоди і збитків громадським засадам громадянського суспільства, визначено в Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». У всіх аспектах створення, організації та державної реєстрації об'єднань громадян за релігійним принципом необхідно мати відповідні знання, навички та кваліфікацію. Послуги юриста у Львові на шляху вирішення питань в даному напрямку будуть корисні і принесуть максимальний ефект. Процес реєстрації пов'язаний з рядом необхідних і обов'язкових процедур, які за допомогою юриста можна вирішити досить швидко і кваліфіковано.

Консультація юриста у Львові на шляху створення релігійної громади або організації

За допомогою юриста можна підготувати повний пакет документів, необхідних для проведення реєстраційних заходів. Своєчасна юридична консультація дозволить скласти в правильному і правовому руслі установчі документи, провести збори членів майбутнього релігійного об'єднання. Оформлення релігійної організації передує ряд обов'язкових заходів, мета яких затвердити необхідні положення та принципи майбутнього об'єднання.

Статут релігійної організації та протокол зборів членів майбутньої організації є основними на шляху до легалізації релігійної громади.

Зареєструвати релігійну організацію за допомогою юриста сьогодні у Львові можна значно швидше. Представляти інтереси об'єднання громадян в органах державної реєстрації входить в компетенцію юриста, якого ви можете найняти. Для отримання офіційної легалізації і набуття релігійною громадою правоздатності, досить об'єднання громадян в кількості не менше 10 людини, які сповідують єдині духовні і релігійні принципи. Документи на реєстрацію подаються державному реєстратору на рівні обласних і міських органів державної влади.

Релігійні організації у Львові, мета і завдання яких створити великі релігійні центри, управління, церковні панства і культові організації для отримання офіційної реєстрації в Україні подають документи в Державну комісію у справах релігій. Реєстрація релігійної організації на сьогоднішній день є справою загальноприйнятим і природним, проте послуги кваліфікованого фахівця в юриспруденції вам не завадять.

Юридична компанія Олсон зробить все за вас у найкоротший термін. Звертайтеся!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.

• Яка основна мета діяльності Релігійної організації?

Релігійні організації в Україні утворюються з метою задоволення релігійних потреб громадян сповідувати і поширювати віру і діють відповідно до своєї ієрархічної та інституційної структури, обирають, призначають і замінюють персонал згідно із своїми статутами (положеннями).

• Що повинен містити статут Релігійної організації?

Правоздатність релігійної організації відповідно до цивільного законодавства визначає її статут, який приймається на загальних зборах віруючих громадян або на релігійних з'їздах, конференціях та містить відомості про: вид релігійної організації, її віросповідну приналежність і місцезнаходження, місце релігійної організації в організаційній структурі релігійного об'єднання, майновий стан релігійної організації, права релігійної організації на заснування підприємств, засобів масової інформації, інших релігійних організацій, створення навчальних закладів, порядок внесення змін і доповнень до статуту (положення) релігійної організації, порядок вирішення майнових та інших питань у разі припинення діяльності релігійної організації та інше.