Укр Рус Eng Pl

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 (093) 435-45-35 +38 (050) 755-25-56
olsonLviv@gmail.com
вул. Патріарха Димитрія Яреми 10
м. Львів, Україна

Сертифікат ISO 27001 Львів

35000 грн -

Отримання сертифікату ISO 27001 у Львові

Сертифікат ISO 27001

Юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» надає професійну допомогу в отриманні сертифікату ISO 27001, який являє собою міжнародний стандарт розроблений у 2005 році. Він містить вимоги у сфері інформаційної безпеки для розробки, подальшого застосування та розвитку системи менеджменту інформаційної безпеки компанії.

Наші висококваліфіковані фахівці виконають весь комплекс заходів по ISO 27001 сертифікації Вашого підприємства. Нададуть вичерпні консультації, повну підтримку на кожному шаблі процесу сертифікації та докладуть максимум зусиль аби Ви отримали в найкоротші терміни сертифікат ISO 27001 у Львові.

Даний стандарт визначає впровадження, функціонування, моніторинг, аналіз, підтримку та поліпшення системи менеджменту інформаційної безпеки. На сьогодні діє остання версія стандарту датована 2013 роком. На території України у 2014 році був запровадженийстандарт ДСТУ ISO 27001-2014 «Інформаційні технології, методи безпеки. Системи менеджменту інформаційної безпеки. Вимоги.», який є практично перекладеною на українську мову версією ISO 27001-2013.

Стандарт включає перелік вимог щодо інформаційної безпеки компанії/підприємства. Завдяки його впровадженню можна досягти конфіденційності, цілісності, справжності та доступності інформації. Адже інформація є чи не найголовнішим ресурсом в ділових відносинах, саме тому і потребує захисту, аби організація не зазнала фінансових втрат.

Отримати сертифікат ISO 27001 у Львові надзвичайно актуально, адже коректна розробка та подальше впровадження системи, яка керувала б інформаційною безпекою забезпечить високий рівень захисту конфіденційної інформації та управління ризиками, пов'язаними з витоком інформації.

До інших переваг сертифікації ISO 27001 можна віднести:

  • можливість своєчасно виявляти та ліквідовуватинайнебезпечніші загрози, з якими можуть зіткнутися бізнес-процеси;
  • забезпечення управління системою в критичних ситуаціях;
  • більш зрозумілі для менеджменту компанії інформаційні активи;
  • проведення точних розрахунків ризиків, і, одночасно з цим, визначення бізнес-цілі організації;
  • оперативність знаходження та подальшого виправлення слабких місць, які можуть містити в системі інформаційної безпеки;
  • найбільш ефективно розмежувати особисту відповідальність;
  • більшу імовірність міжнародного визнання та досягнення більшого авторитету на ринку;
  • розширення ринку надання послуг;
  • гарантія «прозорості» бізнесу перед законом і т.д.

Сертифікат видається на 3 роки з щорічним проходженням наглядових аудитів.

Компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» має достатній досвід для професійного та швидкого розв’язання питань з отримання сертифікату ISO 27001 у Львові та всьому західному регіоні.

Звертаючись до нас за допомогою, Ви можете розраховувати на всебічну підтримку, високу швидкість виконання всіх взятих на себе зобов’язань та позитивний результат.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.